Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

İzmir Saint Joseph: 3 - Milas Belediyespor: 2

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

İzmir Saint Joseph: 3 - Milas Belediyespor: 2
Bu içerik 676 kez okundu.

İzmir Saint Joseph- Batuhan Arcan, Umut Durur, Ramazan Efe Mandıracı, Halit Kurtuluş, Altay Mustafa Demirci, Mercan Yönet, Doğukan Taşar, İlker Esin, Ali Kağan Çil, Emre Çevik, Emircan Aydın, Ata Çolak

Antrenör- Burak Olcay

 

Milas Belediyespor- Ercan Sözener, Selçuk Şekerler, Muhammet Balamir, Hür Tatlıcı, Soner Çay, Celil Yavuz, Mehmet Ali Can Doğan, M.Furkan Bayındır, Akay Çalık, Ali Özdemir, Mahmut Öztürk, Tugay Uçak, Enes Burak Aktürk, Avni Şendoğan.

Teknik Sorumlu- Osman Çakıray, Antrenör- Sefa Koşar

 

İlk kez yenildiler

Büyük Erkekler Voleybol İkinci Liginde ilçemizi temsil eden Milas Belediyespor, 4 Şubat Pazar günü İzmir Alsancak Atatürk Spor Salonunda oynadığı lig maçında grup lideri Saint Joseph’e 3 - 2 yenilerek şampiyonluk yolunda büyük yara aldı.

Lider Saint Joseph’in ardından 1 maç eksiği ile grup ikincisi olan ilçemiz temsilcisi Milas Belediyespor, şampiyonluk maçı olarak görülen İzmir karşılaşmasında sahaya galibiyet için çıktı.

Milas’ta oynanan ilk yarı karşılaşmasında rakibini 3 - 2 yenen ilçemiz temsilcisi Milas Belediyespor karşılaşmaya da Spor Salonundaki Milas’tan gelen taraftarlarının desteği son derece güzel başladı.

İlk seti 25 - 23 ikinci seti 25 - 15 alan temsilcimiz maçta skoru 2 - 0 yaptı.

Karşılaşmanın üçüncü setinde toparlanan İzmir takımı, temsilcimizin hatalarından yararlanarak seti 25 - 18 aldı. Dördüncü sette müthiş bir mücadele sonrasında ev sahibi takım seti 25 - 21 alarak maçta dengeyi sağladı ve skor 2 - 2 oldu.

 

Kazananı son set belirledi

İzmir’de oynanan grup şampiyonluğu müsabakasında İzmir Takımı Saint Joseph maçın taybrek setinde de başarılı bir oyun sergiledi. Takımımızın hatalarından yararlanan Saint Joseph seti 15 - 8 alarak maçtan 3 - 2 galibiyetle ayrıldı. Bu sonuçla İzmir takımı 2, temsilcimiz ise 1 puan aldılar.

 

Şampiyonluk umudunu

İzmir’de bıraktılar

Alınan 3 - 2 yenilgi sonrasında Alsancak Atatürk Spor Salonunda İzmir adına sevinç vardı. Milaslı taraftarlar ve Milas Belediyespor Voleybol Takımı maç sonunda şampiyonluk umutları ile geldikleri İzmir’de umutlarını bırakıp salondan üzüntüyle ayrıldılar.

3 – 2’lik yenilginin yanı sıra, taybrek setinde alınan 15 - 8’lik sonuç, belki de Milas Belediyespor’u bir anda şampiyonluktan uzaklaştıran bir kilometre taşı olarak Milaslı taraftarlarca her zaman hatırlanacak ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X