Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Yeni Milasspor zirvede yalnız kaldı …

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Yeni Milasspor zirvede yalnız kaldı …
Bu içerik 541 kez okundu.

Muğla Süper Amatör Küme Futbol Liginde şampiyonluk mücadelesi veren ilçemiz takımı Yeni Milasspor, geçen hafta sonu Milas’ta oynadığı lig maçında şampiyonluk adaylarından Ortakent Yahşispor’u 2 - 0 yenerek zirvede yalnız kaldı.

Ortakent Yahşispor ile arasındaki puan farkını üçe çıkaran Yeni Milasspor, yarın deplasmanda lig dokuzuncusu Gümüşlük Gençlikspor ile karşılaşacak.

 

Süper Amatörde haftanın maçları

10 Şubat Cumartesi saat 14.00

Muğla Üniversitesi -

Dalyanspor

 

11 Şubat Pazar saat 14.00

Gümüşlük Gençlikspor -

Yeni Milasspor

 

Ortakent Yahşispor -

Köyceğizi Belediyespor

Karaovaspor -

Göcek Belediyespor

 

Dalaman Belediyespor -

Seydikemer Belediyespor

 

Marmaris Gençlikspor -

Turgutreisspor

 

BAL Ligi maç programı

11 Şubat Pazar saat 14.00

Ortaca Belediyespor -

Sandıklıspor

 

Çal Belediyespor -

Yatağanspor

 

Uşak Vefaspor -

Ödemişspor

 

Sarayköy 1925 -

Kale Belediyespor

 

Kuşadasıspor -

Torbalıspor

 

Şuhut Belediyespor -

Sökespor

 

Dikilispor -

Bozdoğanspor

 

2. Amatör Küme Futbol Ligi maçları

Bitez Gençlikspor -

Milas Dörtyol Gençlikspor

 

U19 Ligi maçları

10 Şubat Cumartesi saat 14.00

Yeni Milasspor -

B.B.Bodrumspor

 

Muğlaspor -

Beçin Gençlikspor

 

U17 Ligi maçları

11 Şubat Pazar

saat 14.00

B.B.Bodrumspor -

Yeni Milasspor

 

Menteş Gençlikspor -

Muğlaspor

 

U15 Ligi maçları

10 Şubat Cumartesi saat 12.00

Milasgücü -

Milas Gençlikspor

 

Masterler Ligi maçları

11 Şubat Pazar

saat 14.00

Milasspor - Aliağaspor

 

Voleybol maçları İkinci Lig Büyük Erkekler

11 Şubat Pazar

saat 14.00

Milas Belediyespor -

Aydın Büyükşehir

Belediyespor

 

Muğla Seydikemer

Belediyespor -

İzmir Büyük Ege

 

Köyceğizi Göl Gençlikspor

- Menteşe Merkez

Belediyespor

 

Aydın Selçuk Belevispor -

Denizli Acıpayam

Halk Eğitim

 

(İzmir Saint Joseph’in bu

hafta sonu maçı yok)

 

Yaş Grubu Voleybol maçları

11 Şubat Pazar

Saat 14.00

Kızlar

Milas Dörtyol Gençlikspor -

Bodrum Voleybol A

 

Erkekler

Bodrum Voleybol B -

Milas Belediyespor

 

Muğla Vetaranlar Basketbol Ligi

Play Off Eleme maçları

10 Şubat Pazar saat 19.00

Milas Mylasa Bask -

Bodrum Bohesk

 

11 Şubat Pazar saat 16.30

Milas Belediyespor -

Ortaca Can Optik

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X