Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Okul Spor Yarışmalarındaki başarılarımız sürüyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Okul Spor Yarışmalarındaki başarılarımız sürüyor
Bu içerik 735 kez okundu.

Milas adına Muğla Okul Sporları müsabakalarına katılan ortaokul ve lise grubu okul takımlarımızın ve sporcularımızın elde ettiği başarılar Milas’ı onurlandırmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalar içerisinde ilimiz merkezinde Judo dalında okulları adına yarışan ortaokul ve liseli sporcularımızın kazandıkları il birincilikleriyle Milas adına peşpeşe başarılar kazanılmış oldu.

Karate ve Satranç dalında da Milas adına Muğla’da yarışan sporcularımız Muğla Birincilikleri elde ederek Milas’ın adını en iyi şekilde duyurmaya devam ediyorlar.

 

Elif Kaya İl Birincisi oldu

Karate’de Milas Özel Bilim Lisesi 10. sınıf öğrencisi Elif Kaya, Muğla’da yapılan B Kategorisi Karate Şampiyonasında, kilosunda derece yaparak Muğla Birincisi oldu. Başarılı sporcumuzu ve antrenörünü kutluyoruz.

 

Ağaçlıhöyük ve İMİ Koleji, Satranç Turnuvasına adlarını yazdırdılar

Karatede elde edilen başarıdan sonra bir güzel başarı da Satranç şampiyonasında geldi.

Küçüklerler Satranç Turnuvasında Ağaçlıhöyük Ertuğrul Menteşe Ortaokulu Kızlar Takımı Muğla Birincisi olurken, aynı okulumuzun Erkekler Satranç Takımı da İl İkincisi olma başarısı gösterdiler.

Antrenörlüğünü Taylan Canya’nın yaptığı Ağaçlıhöyük Küçükler Satranç Takımlarını, elde ettikleri başarılardan dolayı kutluyoruz.

Liseler grubunda ise Muğla Satranç Turnuvasına Milas adına katılan okul takımlarımızdan İMİ Koleji, Gençler Kategorisinde İl İkincisi olurken, Ortaokul Satranç Takımı Yıldızlar Grubunda İl Birincisi oldular.

Antrenörlüğünü Ali Ülgül’ün yaptığı İMİ Koleji Satranç Takımlarını da elde ettikleri başarılar nedeniyle kutluyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X