Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkan Tokat’a ziyaretler …

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Başkan Tokat’a ziyaretler …
Bu içerik 569 kez okundu.

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, makamında ziyaretleri kabul etti.

Türk Eğitim Vakfı Muğla Şube Başkanlığı, Milas Sanatçılar Derneği, Gümüşlük Anaokulu Yönetici ve Öğretmenleri ile Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi yöneticilerini makamında kabul eden Başkan Tokat tüm ziyaretçilerine teşekkür etti ve yoğun iş programı ve Ankara ziyaretleri nedeniyle gelen ziyaret isteklerini bir süre önce kabul edemediğini belirtti.

 

Türk Eğitim Vakfı

Muğla Şubesi’nden

Başkan Tokat’a ilk ziyaret Türk Eğitim Vakfı Muğla Şube Başkanı Ece Yeşilpınar gerçekleştirdi. Türk Eğitim Vakfı ve çalışmalar hakkında Başkan Tokat’a bilgi aktaran Yeşilpınar, Türk Eğitim Vakfı olarak gelir düzeyi düşük öğrencilere maddi yardımların yanı sıra manevi yönden de destek olduklarını,Muğla genelinde burs için başvuru beklediklerini belirtti.

 

Milas Sanatçılar

Derneği’nden

İkinci ziyaret ise Milas Sanatçılar Derneği’nden geldi. Yeni yönetimi oluşturduklarını ve Milas adına güzel çalışmalara imza atacaklarını belirten Dernek Başkanı Berkan Cengiz; Belgesel çekimi, Kısa Film, Tiyatro çalışmaları, Zeybekler Konseri ve Tüm mahallelerde çocuk kütüphaneleri açmak gibi projeleri olduğunu dile getirdi.

Kendisinin de Sanatçılar Derneği kurucusu olduğunu belirten Başkan Tokat; “Yeni yönetiminize hayırlı olsun diyor, başarılar diliyorum. Çalışmalarınızda Belediye olarak destek vereceğimizi bilmenizi isterim. Sanatçılar derneği benim için önemli. Faaliyet alanlarınızı genişleterek daha fazla işler yapmalısınız. Milas’ta çok parçalı organizasyonlar gerçekleşiyor. Bunların tümünün Milas Sanatçılar Derneği çatısı altında birleşmesi daha güzel olacaktır”dedi

 

Gümüşkesen Anaokulu

Yönetici ve

Öğretmenlerinden

Başkan Tokat’a sonraki ziyaret Gümüşkesen Anaokulu Yönetici ve Öğretmenleri tarafından yapıldı.

Gümüşlük Anaokulunun eğitim hayatına başladığını Nisan ayı içerisinde de resmi açılışı gerçekleştireceklerini belirten Okul yönetici ve öğretmenleri, “Açılışını yapmayı planladığımız okulumuzun bahçe düzenlemesi, Atatürk büstü etrafının çiçeklendirilmesi ve kötü durumdaki okul duvarlarının bakım ve boyasının yapılması adına sizden yardım talep ediyoruz” dedi.

Milas Belediyesi olarak eğitime her anlamda destek verdiklerini belirten Başkan Tokat ise, okuldaki eksikliklerin giderilmesi için gerekli Müdürlüklere talimat vereceğini belirtti.

 

Cumhuriyet Kadınları

Derneği Milas

Şubesi’nden

Günün son ziyareti, Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi tarafından gerçekleştirildi.

CKD Milas Şube Başkanı Gülden Sökelioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Tokat’a dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Sökelioğlu ve yönetimine ziyaret için teşekkür eden Başkan Tokat, CKD Milas Şubesi yöneticilerine, çalışmalarında başarı diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X