Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Birileri yine parklarımıza saldırdı!

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Birileri yine parklarımıza saldırdı!
Bu içerik 478 kez okundu.

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, daha yeşil ve yaşanılır bir Milas yaratma adına ilçemiz genelinde çocuk parkı ve yeşil alan çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da bu alanlara yapılan çirkin saldırıların tamiratı ile uğraşıyor.

Milas Belediyesi tarafından Cumhuriyet ve Menteş mahallelerinde yapılan parklar, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından yine tahrip edildi.

Geçtiğimiz yıllarda Gümüşlük Mahallesi Çaltılık Mevkii, Burgaz Mahallesi 1. Hıdırlık Sokak’ta bulunan çocuk parkları ve Aydınlık Evler Mahallesindeki Akkent ve Sultan sitelerine Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan parklar tahrip edilmiş, büyük hasar gören parklar Milas Belediyesi tarafından onarılarak hizmete sunulmuştu.

Saldırıların hedefinde şimdi de Cumhuriyet mahallesinde bulunan Pembe Karadeveci Parkı ve Menteş mahallesi yolu üzerinde bulunan spor aletleri vardı. Saldırı sonucu büyük hasar oluşan parklar, Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından onarılıp yeniden hizmete sunulacak.

Tahrip edilen parklarımızın tekrar onarılıp halkımızın hizmetine sunulacağını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Halkımıza, içinde yaşamaktan zevk alacakları yaşam alanları sunma konusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız aralıksız olarak devam edecek. Buradan tüm duyarlı vatandaşlarımıza çağrımızdır: Lütfen bu parklara sahip çıkın, bu parklar hepimizin ortak kullandığı alanlardır. Bu saldırıları yapanlar üretmiş olduğumuz hizmetten rahatsızlık duyuyorlar. Ama onlara çağrımızdır, siz ne kadar tahrip ederseniz edin, biz de o kadar onarıp tekrar hizmete sunacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X