Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO yönetiminden ziyaretler

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

MİTSO yönetiminden ziyaretler
Bu içerik 624 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret ederek, kısa süre önce genel kurullarını yapan her iki odanın yeni yönetimlerini kutlayıp başarılar dilediler.

 

Milas ESO’da …

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Yönetim Kurulu Üyesi Soner Çamlıbelen, bir süre önce yapılan kongrede yeniden Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına seçilen Celal Devrim’i kutlayıp başarılar dilediler.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Milas ESO ile MİTSO arasında yıllardır süregelen bir işbirliği olduğunu belirterek, “Bu işbirliğinin sürmesinde en büyük kazanç Milas’ındır. Çünkü, Milas Odaları olarak herkesi kıskandıran bir işbirliğimiz var. Milas dışına çıktığımızda Milas’taki bu kurumlar arası birliktelik hep dile getiriliyor ve soruluyor: Milas’ta bu işi nasıl başardınız, nasıl sürdürüyorsunuz, diye. Karşılıkla saygı ve güvenle, Milas’a olan sevgimizle bu işi başardığımızı söylüyorum. Hepimizin ortak amacı, Milas’a daha çok hizmet edebilmek. Hiç kimsenin özel bir çıkarı yok. Bizi bir araya getiren ve bir arada tutan, Milas’a olan sevgimiz” dedi.

Milas ESO Başkanı Celal Devrim de Milas’ta sağlanan Odalar arası birliğin önemini herkesin takdir ettiğini belirterek, “Bundan sonra da bu birlik ve beraberliği sürdüreceğiz. Aramızdaki bu birlik ve beraberlik sürdüğü sürece birçok işi başarabiliriz. Odaların birlik ve beraberliğinden her zaman Milas kazanır” dedi.

 

Milas Şoförler ve

Otomobilciler Esnaf Odası’nda

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, kısa bir süre önce genel kurulunu yapan Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı da ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulunup başarı dileklerini ifade ettiler. Ziyaret sırasında, Milas’ın yeni fuar alanı konusunda da iki oda yöneticileri arasında görüş alışverişinde bulunulurken Milas - Bodrum karayolu Koru mevkiindeki Süt Birliği tesisleri önündeki alanın fuar alanı, kongre merkezi ve geleneksel ürün pazarı olarak düzenlenmesi konusunda görüş birliği içinde oldukları belirtildi.

Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, MİTSO yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milas’ta her zaman kurumlar arası işbirliğini savunduklarını ve bu konuda her zaman üzerlerine düşeni yaptıklarını, yeni fuar alanının yapılması için de yine oda olarak destek olacaklarını belirterek, “Süt Birliği’nin önündeki arazinin fuar alanı için düşünülmesini biz de destekliyoruz. Hatta, burada yapılacak yöresel ürün pazarının da Milas ürünlerinin tanıtımı ve pazarlamasında çok faydası olacaktır. Belki ileride, Koru köyünün pazarı da bu alanda düzenlenebilir” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X