Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

İYİ Parti Milas İlçe Yönetimden Kaymakam Arslan’a ‘hoş geldiniz’ ziyareti

Adem KANKAYNAR -

İYİ Parti Milas İlçe Yönetimden Kaymakam Arslan’a ‘hoş geldiniz’ ziyareti
Bu içerik 742 kez okundu.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve bazı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, bir aylığına görevli olarak Japonya’da bulunan ve içinde bulunduğumuz hafta başında ilçemize gelerek göreve başlayan Milas Kaymakamı Eren Arslan’a ‘hoş geldiniz’ ziyaretinde bulundular.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette, bir aylık süreçte Japonya’da edindiği izlenimleri konuklarıyla paylaşan Milas Kaymakamı Eren Arslan, birçok yönüyle iki milletin birbirine benzediğini söyleyerek, “Her ne kadar teknolojide bir dünya devi olsalar da, asıl öne çıkan tarafları, örf-adet ve geleneklerine bağlı bir millet olmaları ve bireylerin birbirlerine karşı duyduğu saygıdır. Bu özellikler bizim milletimizde de çok daha fazla olmasına rağmen, kimi zaman bunlardan uzaklaşıyor, bazen bu özelliklerimizin üstü tozlanıyor. Ancak zor zamanlarımızda milletimiz kenetlenmeyi, birbirine olan bağlılığını da göstermekten kaçınmaz.

Bizler için gerçekten güzel ve çok yararlı bir görev gezisi oldu. Tokyo başta olmak üzere birçok şehri gezme, kurumların çalışmalarını inceleme fırsatı bulduk. Ülke olarak bizim de mutlaka ama en kısa zamanda Japonya gibi gelişmiş ülkelerin seviyesine, hatta onların da üzerine çıkacağımızdan eminim” dedi.

Gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmada İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı da, teşkilatlarının kısa kuruluş öyküsü ve yapılan birinci olağan genel kuruldan bahsederek; “Oluşan yönetim kurulu üyelerimizle birlikte ilçemize ve bu kentte yaşayan tüm hemşehrilerimize hizmet edeceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, partimizin kuruluş felsefesine uygun bir anlayışla bu hizmet yarışında biz de olacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X