Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

2018’in ilk Girişimci Adayları başarı belgelerini aldılar

ÖNDER Haber / Şahin ŞAHİN -

2018’in ilk Girişimci Adayları başarı belgelerini aldılar
Bu içerik 1009 kez okundu.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Muğla İl Müdürlüğü ile Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MİTSO) işbirliğiyle düzenlenen yeni yılın ilk uygulamalı girişimcilik eğitimini başarıyla tamamlayanlara başarı belgeleri MİTSO’da verildi.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, 4 - 7 Ocak 2018 tarihleri arasında MİTSO’da, Psikolog, Eğitmen Besim Ogelman tarafından verilen ve toplam 35 saat süren Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine 30 kişi katılmıştı. Eğitimi başarıyla tamamlayanlara başarı belgeleri, MİTSO’da düzenlenen törenle verildi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni başarıyla tamamlayan girişimci adaylarını kutlayarak, “Aldığınız Uygulamalı Girişimcilik eğitimi ile kendi işyerlerinizi kuracak olan girişimci adaylarımız olarak sizlere, bundan sonraki iş yaşamınızda başarılar dilerim. Her birinizin kendi işyerlerini açarak başarılı olması ve başarılı işadamları olarak odamıza üye olmanız en büyük dileğimizdir. Açacağınız işyerlerinin yöremizde yapılmayan veya çok az yapılan işlerle ilgili olması sizlerin başarı şansını arttıracaktır. Bundan sonra da MİTSO olarak her zaman sizleri desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Özer, talep olması halinde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi vermeyi sürdüreceklerini de sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X