Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

TARİŞ Milas Zeytin-Zeytinyağı Kooperatifi Yöneticileri, Gazilerimizi ziyaret etti

Adem KANKAYNAR -

TARİŞ Milas Zeytin-Zeytinyağı Kooperatifi Yöneticileri, Gazilerimizi ziyaret etti
Bu içerik 633 kez okundu.

TARİŞ Milas 153 Nolu Zeytin Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gül ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi’nde Gazilerimizi ziyaret ettiler.

Gül; “Milletçe birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, bu ülke için canını-kanını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Aziz milletimiz için çok önemli olan Gazilerimize de minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” diyerek, kooperatif olarak her zaman Gazilerimizin ve Şehit ailelerinin yanında olduklarını vurguladı.

 

TARİŞ Milas 153 Nolu Zeytin Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gül, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kooperatif Müdürü Elin Alpay, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi’ni ziyaret ettiler.

200 üyesiyle, Derneğin Muğla’daki tek şubesi olan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi ziyaretinde, Şube Başkanı Mehmet Sarban’ın, ziyaretten duydukları hoşnutluğu dile getiren hoş geldiniz konuşmasının ardından TARİŞ 153 Nolu Milas Zeytin Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gül, bir ayı aşan bir süredir Suriye topraklarında devam eden sınır ötesi operasyondaki Mehmetçiklerimize başarılar diledi.

“Bütün kalbimizle ve dualarımızla ordumuzun, devletimizin ve milletimizin yanındayız. Bizler, onların sayesinde bugün yaşantımızı sürdürüyor, sevenlerimizle ve sevdiklerimizle yan yana hayatımıza devam ediyoruz. Dolayısıyla her şeyden önce geçmişten günümüze, bu vatan için canını-kanını feda eden tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize de acil şifalar, kalan ömürlerinde sağlık ve mutluluk diliyoruz” diyen Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gül, içinde bulunduğumuz dönemin zor bir dönem olduğunu, bu nedenle milletçe birbirimize kenetlenmemiz gerektiğini sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X