Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal konuk oldu

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal konuk oldu
Bu içerik 801 kez okundu.

Gazetemiz Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın Radyo Gözlem’de hazırlayıp sunduğu Spor Saati’nin 21 Şubat Çarşamba günkü konuğu Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal oldu.

Milas’ta okul sporları ile ilgili bilgiler veren Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal konuşmasına Radyo Gözlem ve Spor Saati dinleyicilerine selam ve sevgilerini ileterek başladı.

Okul sporlarında 2017 - 2018 sezonunda çeşitli kategorilerde Milas’ı gururlandıran çok önemli başarılar elde edildiğini vurgulayan Bal, Milas adına elde edilen bu başarıların yeni okul sezonunda da devam edeceğini belirterek Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okullara okul yönetimlerine Beden Eğitimi Öğretmenlerine ve sporcu öğrencilerine gereken desteği verdiklerini söyledi.

Milas’ın tanıtımı adına 2017 - 2018 sezonunda yapılan çalışmaları da değerlendiren İsa Bal, Mayıs ayı içindeki Balık Festivalinde 2 rekor kırıldığını anımsatıp Çipura Balığı Figürü ve Topaç Çevirme dallarında Milas’ın adını Guinness Rekorlar Kitabına girdiklerini belirtti.

Milas adına yapılan tüm çalışmaların birlik ve beraberlikler içinde yapıldığını dile getiren Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, 2018 Mayıs ayı içindeki ikinci festivalde Mozaik Dalında Balık Figürünü geliştirerek Havadan da görülebilecek bir Balık Figürü ile Guinness Rekorlar Kitabına gireceklerini söyledi.

 

Çocuk Şenliği

Milas’ta yapılacak

Radyo Gözlem Spor Saati konuklarından Milas Okul Sporları Koordinatörü Beden Eğitimi Öğretmeni İbrahim Şahin de Spor Saati dinleyicilerine Mayıs ayı içinde Çocuk Oyunlarından Mendil Kapmaca Dalı Finalinin Milas’ta yapılacağı haberini verdi.

Çocuk Oyunlarının Milas okullarında çok sevildiğini söyleyen İbrahim Şahin, okullarımızdaki çocuklarımızın mahallelerinde ve okullarında bu oyunları oynayarak mutlu olduklarını belirtti.

 

Halk Eğitim’de

kurslar sürüyor

Spor Saati konukları arasında yer alan Halk Eğitim Müdürü Tunahan Bayram, yaptığı açıklamada, Halk Eğitim Merkezindeki kursların farklı dallarda sürdüğünü söyledi.

 

Sporun önemini vurguladı

21 Şubat Çarşamba günü Radyo Gözlem Spor Saati’ne konuk olan Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas’ın tüm mahallelerindeki okullarda spor için yapılan tüm etkinlikleri desteklediklerini belirterek, “Okullardaki spor alanlarının çoğaltılması spor malzemelerinin sağlanması adına Milli Eğitim Müdürlüğü olarak üzerimize düşen görevi yapacağız” dedi.

Sporun önemini de vurgulayan Bal, “Okullarda spor yapan sporcu öğrencilerimizi destekliyoruz, ailelerinin de desteklemesini istiyoruz” diyerek sporun asla dersleri olumsuz yönde etkilemediğini belirtti.

 

Teşekkür etti

Milas’ın tanıtımının farklı alanlarda farklı şekillerde yapıldığını söyleyen İlçemiz Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, yapılan her güzel çalışmanın birlik ve beraberlik ruhu ve ekip çalışmasıyla ortaya çıktığını söyledi.

Milas Kaymakamlığı, Milas Belediye Başkanlığı, Milas’taki tüm kurum ve kuruluşlar ve Oda yöneticilerine, Milas adına yapılan çalışmalarda ellerini taşın altına sokan herkese teşekkür ettiğini söyleyen Bal, son teşekkürünü de Milas Radyo Gözlem’e ve Spor Saati programı için dile getirip Spor Saati dinleyicilerine veda etti ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X