Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Son başvuru tarihi 16 Mart 2018

Adem KANKAYNAR -

Son başvuru tarihi 16 Mart 2018
Bu içerik 832 kez okundu.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanlığı’nca, yaklaşan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle ‘İstiklal’ konulu bir kompozisyon yarışması düzenlendi. Dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüllerin verileceği yarışma için son başvuru tarihi 16 Mart 2018 olarak açıklandı.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada özetle şöyle denildi:

“18 Mart’ta 103. yılını dua ve minnet ile anacak olduğumuz Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısı ile Milas Ülkü Ocakları olarak bu günü daha anlamlı ve faydalı kılmak adına, Öğrenci kardeşlerimiz arasında “İSTİKLAL” konu başlıklı Kompozisyon Yarışması gerçekleştireceğiz.

Yarışmaya katılan öğrenci kardeşlerimiz Adı-Soyadı, adres ve telefon numaraları ile birlikte Kompozisyonlarını mail, mesaj veya direk ilgili numaraları arayarak görevli arkadaşlarımıza elden teslim edebileceklerdir. Yalnızca Ortaöğretim mensubu kardeşlerimizin katılabileceği yarışmamıza katılımlarınızı bekler, hepinize sevgilerimi sunarım.

İstiklal savaşında Kahramanlıkları ile büyük bir Destan yazan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnet ile yâd ediyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X