Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

29’uncu Vergi Haftası dolayısıyla …

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

29’uncu Vergi Haftası dolayısıyla …
Bu içerik 454 kez okundu.

29’uncu Vergi Haftası dolayısıyla Milas Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta, Müdür Yardımcısı ve bazı Vergi Dairesi Çalışanları ile birlikte Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret ettiler.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan Milas Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta, “Bu yıl 29’uncusunu kutladığımız Vergi Haftası dolayısıyla kamu kurum ve kuruluşlarımıza ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Kutlamakta olduğumuz hafta içerisinde vergi bilincini anlatmak için bir takım etkinlikler düzenliyoruz. Bu haftayı dolu dolu kutlayacağız” dedi.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise, ‘Vergi Haftası’nı kutlayıp, “Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır anlayışıyla hareket edilerek ülkemizdeki hizmetlerin daha artırılabilmesi, vatandaşa daha iyi hizmetler sunulması amacıyla vergi bir memleketin toplaması gereken, yapması gereken işlerin başında geliyor. Biz de tüm dünya ülkeleri gibi vergiyi iyi dağıtan ve toplayan bir ülke olmalıyız. Milas’ta da sizlerle birlikte çalışmaktan dolayı memnunuz. İşlerinizi kolaylaştırmak noktasında bizim yapabileceğimiz konularda işbirliğine ve yardımlaşmaya hazırız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X