Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Aydın Turnuvasına katılıyorlar

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Aydın Turnuvasına katılıyorlar
Bu içerik 652 kez okundu.

Muğla’da yapılan Küçük Erkekler Hentbol Turnuvasında Şampiyon olan Milas Merkez Ortaokulu Hentbol Takımı, 2 - 6 Mart tarihleri arasında Aydın’da yapılacak olan Hentbol Bölge Şampiyonasında ilçemizi temsil edecek.

Antrenörlüğünü Beden Eğitimi Öğretmeni Yeter Sezer ve Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü Hentbol Antrenörü Tuğçe Handan Demirel’in yaptığı Milas Merkez Ortaokulu Küçük Erkekler Hentbol Takımı Aydın Turnuvası için çalışmalarını Milas Spor Salonunda sürdürüyor.

 

Baklava ikram ettiler

Milas’ı Hentbol Okul Sporlarında başarıyla temsil eden ve Muğla Şampiyonu olan Merkez Ortaokulu Küçük Erkekler Hentbol Takımının antrenmanına Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve Merkez Ortaokulu Müdür Yardımcısı İlhami Durum da katılarak Hentbolculara baklava ikramında bulunup başarılarından dolayı teşekkür ettiler ve Aydın’da yapılacak olan Hentbol Turnuvasında başarılar dilediler.

 

Turnuva ile ilgili bilgiler verdiler

Milas ve Muğla Şampiyonu Merkez Ortaokulu Küçük Erkekler Hentbol Takımı Antrenörleri Yeter Sezer ve Tuğçe Handan Demirel, antrenmanlarını izlemeye gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’a Aydın Turnuvası ile ilgili bilgiler verdiler.

Aydın Turnuvasında Milas ve Muğla’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyleyen antrenörler baklava ikramı için Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’a teşekkür ettiler.

Kafilede 13 sporcu olduğunu vurgulayan antrenörler, 2006 - 2007 doğumlu sporculardan oluşan takımla Aydın Hentbol Turnuvasında mücadele edeceklerini belirterek, Milas’a en iyi sonuç ve dereceyle döneceklerini vurguladılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X