Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Milas: Ailecek yaşanılabilir güvenli bir ilçe”

ÖNDER Haber / A. Kemal KAŞKAR -

“Milas: Ailecek yaşanılabilir güvenli bir ilçe”
Bu içerik 530 kez okundu.

“Ailecek yaşanılabilir güvenli ilçelerden biri” olması nedeniyle tercih ederek iki yıl önce 20 kişilik bir ekiple Milas’a gelen Global Homes Milas firmasının, Hollanda, Avusturya, Fransa ve Almanya’da yaşamakta olan pek çok kişiyi ilçemizde konut sahibi yaptığı bildirildi.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, iki yıl önce Milas’a gelerek gayrımenkul danışmanlık faaliyetine başlayan Global Homes Milas firmasını ziyaret etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Üyeleri Hayati Çorbacı ve Soner Çamlıbelen’in ziyaret ettiği Global Homes Milas gayrımenkul danışmanlık firması yöneticisi Cihan Alpgiray, Milas’ı, ailecek yaşanılabilir, güvenli ilçelerden biri olması nedeniyle tercih ettiklerini belirterek, “İki yıl önce 20 kişilik ekibimizle Milas’ta Global Homes Milas adlı firmamızla faaliyet göstermeye başladık. Global Homes Milas firması olarak; Hollanda, Avusturya, Fransa ve Almanya’da yaşamakta olan Türk yurttaşlarına konut sattık. Bunu yaparken de gerek yurt içinde gerekse yurtdışında Milas’ın tanıtımını yaptık. İki yıl içinde Milas’ta 26 konutluk bir proje gerçekleştirdik. Ayrıca Milas’tan 113 daireyi yurtiçinde ve yurtdışında yaşamakta olan vatandaşlarımıza sattık” dedi.

Firmalarının Milas’ın yanı sıra Bodrum ve Antalya’da da faaliyet göstermekte olduğunu belirten Cihan Alpgiray, ziyaretleri nedeniyle MİTSO yöneticilerine teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında Milas OSB’nin yapılmasıyla birlikte Milas’ta konut sektörünün daha da canlanacağını belirterek Global Homes Milas firmasını, 28 Mart’ta açılacak olan 2. Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’na davet etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X