Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Türkiye’de ilk kez Milas’ta!

Adem KANKAYNAR -

Türkiye’de ilk kez Milas’ta!
Bu içerik 2149 kez okundu.

İlçemize bağlı Menteş Mahallesi’ndeki Remzi Ozan-Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Meslek Yüksekokulu iş birliğinde ilçemizde bir ilke imza atıldı … Yapılan işbirliği ile Uygulama Okulu’nda eğitim gören özel bireyler Mayıs ayına kadar Milas Meslek Yüksekokulu’nda ‘gümüş takı yapımı ve kuyumculuk’ üzerine eğitim alacaklar …

Türkiye’de ilk defa düzenlenen ve Mayıs ayına kadar sürecek olan ‘gümüş takı yapımı ve kuyumculuk’ eğitimleri sonunda özel bireylere birer ‘Katılım Belgesi’ verilecek.

Remzi Ozan-Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu El Sanatları Öğretmeni Pınar Güzel Aslan ve Milas Meslek Yüksekokulu El Sanatları Öğretim Görevlisi Sinan Şiveroğlu tarafından özel bireylere verilen eğitimin ilk gününe Milas Meslek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve Okul Müdürü Muhammet Mercan da katıldılar.

Milas Meslek Yüksekokulu’nda eğitim aldıkları için çok heyecanlı ve mutlu olduklarını belirten özel bireylerse, eğitimlerini başarıyla tamamlayacaklarını dile getirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X