Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO, İYİ Parti’yi ziyaret etti

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

MİTSO, İYİ Parti’yi ziyaret etti
Bu içerik 629 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, bir süre önce ilçemizde de kuruluşunu gerçekleştiren İYİ Parti’nin Milas İlçe Başkanlığını ziyaret etti. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Soner Çamlıbelen; İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve partinin yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, her ortamda Milas’ın tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerini tanıtmaya çalıştıklarını dile getirerek, “Atlas Global ve Pegasus Havayollarının dergilerinde Milas’ı tanıtan 5’er sayfalık yazıların yayınlanmasını sağladık. THY’nin dergisinde de yayınlanması için başvuruda bulunduk. Önümüzdeki günlerde THY dergisinde de Milas’ın tanıtım yazısının yayınlanmasını bekliyoruz. Ayrıca, PTT’ye Uzunyuva Hekatomnos lahitinin fotoğrafı olan bir pul bastırttık ve tanıtım amacıyla tüm posta gönderilerimizde bu pulu kullanıyoruz. Milas’ı ne kadar çok tanıtabilirsek o kadar çok turist gelmesini sağlayabiliriz. Gelecek her turist de Milas ekonomisine, esnafına, tüccarına katkı sağlar” dedi.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı da, MİTSO Yöneticilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek “MİTSO’nun çalışmalarını takdir ediyoruz. Çok önemli, başarılı çalışmalar yapıyorsunuz. Sizi kutlarız. Milas’a katkılarınız nedeniyle de ayrıca teşekkür ederiz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X