Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘10 bin Milas Haritası’

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

‘10 bin Milas Haritası’
Bu içerik 634 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MİTSO) üzerinde Milas’ın tarihi eserlerinin ve ören yerlerinin tanıtıldığı bir harita hazırlattığı, 10 bin adet bastırılan haritanın, ilçemiz ve Bodrum’daki turistik tesislere dağıtılacağı bildirildi.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, haritanın bir yüzünde ilçemiz mahalleleriyle (köyleriyle) birlikte gösterilirken, haritanın yanında “Uygarlıklar Başkenti Milas” başlığı altında Türkçe ve İngilizce olarak Milas’ın tarihi eserleriyle ören yerleri tanıtılıyor. Haritanın arka yüzünde Milas şehir merkezinin haritası bulunuyor.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, haritayı hazırlayan Elit Ajans Yöneticisi Okşan Soytürk’e teşekkür ederek, “Milas’ı ziyarete gelenlere ilçemizi ören yerleriyle birlikte tanıtacak bir harita hazırlattık. İlçemizin tarihi yerlerini görmek isteyenler için iyi bir kılavuz olacak bu haritayı ilçemizdeki ve Bodrum’daki turistik tesislere dağıtacağız. Amacımız, Milas’a daha çok turist gelmesini sağlamak. Bunun için de her fırsatı değerlendiriyoruz. Bu harita, Milas’a gelecek olan, gezmek isteyen konuklarımız için çok iyi bir başvuru kaynağı olacak” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X