Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas Belediyespor, Voleybolda 1. Lig yolunda …

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Milas Belediyespor, Voleybolda 1. Lig yolunda …
Bu içerik 587 kez okundu.

Milas’ı Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Liginde başarıyla temsil eden Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol takımı 1. Lig terfi maçları için dün Elazığ’a gitti.

Oynadığı başarılı maçların sonrası İzmir Saint Joseph’in ardından grubu ikinci sırada tamamlayan ve 1. Lig terfi maçlarını oynamaya hak kazanan Milas Belediyespor Voleybol takımı, son antrenmanını, önceki gün Milas Atatürk Kapalı Spor Kompleksinde yaptı.

 

“Birinci Lig hedefimizi gerçekleştireceğiz”

Antrenman öncesi Voleybol takımı ile bir araya gelen Milas Belediyesi ve Milas Belediyespor Kulübü Başkanı Muhammet Tokat, terfi maçları için kendisinin de takımla beraber Elazığ’a gideceğini belirterek,

“2 Mart Cuma günü yola çıkıyoruz. Grubumuzu ikinci olarak tamamladık ve bu vesile ile playoff maçlarına gitmeye hak kazandık. Federasyonumuzun verdiği karar doğrultusunda playoff maçları Elazığ, final maçları ise Adıyaman’da oynanacak.Yarın ekibimizle beraber Elazığ’a gideceğiz. Burada Mardin Cevhertepe, Seyhan Belediyesi ve Mardin Dinamik Gençlik takımlarından oluşan gruptayız. Grupta ilk iki arasına giren takımlar Adıyaman’da yapılacak final maçlarında oynamaya hak kazanacak.

Adıyaman’da oynanacak maçlar 18 Mart tarihinde başlayacak.Elazığ bölümünü en iyi şekilde geçip Adıyaman’daki maçlara katılmak ve orada da başarılı olarak bu yılki hedefimiz olan 1. Lige çıkmayı başarmayı istiyoruz. Bu konuda Takım, Kulüp ve Teknik Heyet bakımdan en iyi noktadayız. Arkadaşlarımız ve hocalarımıza yürekten inanıyor ve güveniyoruz. Bu amaç doğrultusunda takımımızın bütün gayretlerini, yeteneklerini ve karakterlerini ortaya koyacaklarına inanıyoruz. Milas şimdiye kadarki voleybol serüveni içerisinde herkese nasıl bir voleybol kenti olduğunu gösterdi. Tesisleşmeler tamamlandıktan sonra daha büyük hedeflerle isminden daha fazla söz ettirecek bir ilçe olacak. Voleybolun her kademesinde sporcular yetiştirmek ve başarılı olmak istiyoruz. Kulübümüz yönetimi, denetimi, çalışanları ve her şeyi ile ideal şekilde yürüyen bir kulüptür. Bu konuda diğer kulüplere örnek teşkil edecek bir yapıya sahibiz. Kulübümüzün bu seviyelere gelmesinde emeği olan başta yönetici arkadaşlarım, hocalarımız, siz değerli oyuncularımız ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

“Şimdiye kadar güzel bir

mücadele örneği gösterdiniz”

“Bu yıl güzel ve başarılı bir sezon geçirdik. Ciddi anlamda hatamız kazamız olmadı, sağlık ve ekonomik yönden de bir olumsuzluk yaşamadık. Şimdiye kadar güzel bir mücadele örneği gösterdiniz. Şimdi sizlerden, göstermiş olduğunuz bu performansın üstüne koyarak, takım olarak, bir bütün halinde, birbirimizi iyi tamamlayarak 1. Lig hedefimize ulaşmak istiyoruz. Bu yıl elde edeceğimiz başarıyı önümüzdeki yıllarda da devam ettirmek istiyoruz. Yine sizlerle beraber önümüzdeki yıllarda da büyük başarılar elde edeceğimize inancımız tamdır ve bu noktada sizlere güveniyoruz.

 

“Ben de Elazığ’daki maçları izleyeceğim”

Geçtiğimiz yıllarda yarı final ve final maçlarını izleyememiştim. Elazığ’daki maçlarda ben de sizlerle beraber olacağım. Umuyorum ki bu sınavı hak ettiğimiz şekilde anlımızın akıyla gececeğiz. Ben şimdiden hepinize başarı diliyor, şimdiye kadar bu ilçeye verdiğiniz hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

“Adıyaman’dan mutlu bir şekilde

döneceğimize inanıyoruz”

Başkan Tokat’ın ardından söz alan takım kaptanı Celil Yavuz, “Sezon öncesinde yaptığımız toplantılarda bizlerden istenilenin farkındaydık ve gerek bizler gerekse sizler birbirimize başarılı olacağımız adına söz verdik. Bu anlamda sezon başından beri sıkı çalıştık. Çok büyük bir sorun ve sıkıntı yaşamadık. Bir çok takımda görev almış oyuncu grubumuz olarak böyle imkanları çoğu yerde görmedik. Şimdiye kadar bize verilen sözlerin tüm karşılığını aldık. Biz de şimdiye kadar verdiğimiz sözü tuttuğumuzu düşünüyoruz. Elimizden geldiğinin en iyisini yapmak için sonuna kadar mücadele ettik. Bundan sonra artık son aşamaya geldik. Bizim samimiyetimiz ve direncimizden yana kimsenin şüphesi olmasın. Bizlere sunulan imkanların ve verilenlerin farkındayız. Aynı şekilde biz de verilen bu imkanlara başarı ile karşılık vereceğimizin sözünü veriyoruz. Önce Elazığ daha sonra Adıyaman etaplarında son dakikasına kadar savaşıp Adıyaman’dan mutlu bir şekilde döneceğimize inanıyoruz” dedi.

Yapılan bilgilendirme açıklamalarının ardından hatıra fotoğrafı çekildi ve takım son antrenmanını yaparak Elazığ yolculuğu için hazırlıklarını tamamladı.

Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol takımımıza 1. Lig terfi maçlarında başarılar diliyoruz …

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X