Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

İl Birincileri, Kaymakam Arslan’ı ziyaret etti

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

İl Birincileri, Kaymakam Arslan’ı ziyaret etti
Bu içerik 667 kez okundu.

Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi, Milas Şehit Murat İnci İmam Hatip Lisesi, Milas Atatürk Mesleki ve Anadolu Lisesi, Ağaçlıhöyük Ertuğrul Menteşe İlkokulu Öğrenci ve Öğretmenleri Muğla’da çeşitli branşlarda elde ettikleri başarılar sonrasında İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ile birlikte Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı ziyaret ettiler.

Ziyaretten ve öğrencilerin başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Arslan, bir süre öğrencilerle sohbet ettikten sonra, “Gelecek için umut oluşturan sizlerle gurur duyuyoruz. Bu başarılarınızı her ortamda arkadaşlarınızla paylaşmanızı istiyorum. Ayrıca, siz gençlerin bilgisinden, sanatından, ahlakından her türlü olumlu durumlarınızı görmek bizleri mutlu ediyor. Çalışarak ve birbirimize saygıyla yaklaşarak başaramayacağımız hiçbir şey yok. Başarılarınızdan dolayı ve ziyaretinizden dolayı siz kıymetli gençlerimize, öğretmenlerimize ve müdürlerimize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Muğla’da İl çapında yapılan müsabakalarda, Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi öğrencileri, Bilgi Yarışmasında; Milas Şehit Murat İnci İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Karate branşında; Milas Atatürk Mesleki ve Anadolu Lisesi öğrencileri, Tiyatro dalında ve Milas Ağaçlıhöyük Ertuğrul Menteşe İlkokulu öğrencileri ise Satranç dalında İl birincisi olmuşlardı.

Ziyaret, günün anısına hep birlikte çektirilen fotoğrafla son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X