Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

İYİ Parti’nin ziyaretleri sürüyor …

Adem KANKAYNAR -

İYİ Parti’nin ziyaretleri sürüyor …
Bu içerik 931 kez okundu.

6 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşen 1’inci olağan genel kurulun ardından Mehmet Çayırlı başkanlığında oluşan İYİ Parti Milas İlçe Yönetim Kurulu, geçtiğimiz hafta başlattıkları ziyaret trafiğini sürdürüyorlar. İlçe teşkilatının son ziyaretleri, Milas Vergi Dairesi Müdürlüğü, Milas Ziraat Odası Başkanlığı, Milas Mahalle Muhtarlar Derneği ve CHP Milas İlçe Örgütüne oldu.

 

Vergi Haftası dolayısıyla …

İçinde bulunduğumuz haftanın Vergi Haftası olması nedeniyle Milas Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta’yı makamında ziyaret eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve arkadaşları, Vergi Dairesi Müdürü Usta’nın şahsında tüm vergi dairesi çalışanlarını kutladı.

 

Milas Ziraat Odası’nda …

Vergi Dairesi’nin ardından Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı’yı ziyaret eden İYİ Parti ilçe yöneticileri, Milaslı çiftçilerin sorunlarını Başkan Atıcı’dan dinledi.

Yeni hizmet binası için Oda Başkanı Atıcı’ya ‘hayırlı olsun’ diyen Çayırlı ve arkadaşları, partilerinin kuruluş sürecini, ilçe teşkilatı olarak bugüne kadar yaptıklarını ve bundan sonraki sürece ilişkin uygulayacakları çalışma programını paylaştılar.

 

Muhtarlarla, mahallelerin sorunları konuşuldu …

İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı, Milas Mahalle Muhtarları Derneği’ni ziyaret ederek, ziyarette hazır bulunan muhtarlarla, temsil ettikleri yerleşim alanlarıyla ilgili ana hatlarıyla sorunları hakkında konuştular.

Dernek Başkanı Mehmet Çoban’ın ‘hoş geldiniz’ diyerek, oluşan yeni yönetime başarı dileklerini iletmesinin ardından İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı; “Daha önce görev yaptığım siyasi parti döneminde de defalarca sizlerle bir araya geldik. Her zaman yaptığınız göreve büyük bir saygı duyarak, demokrasinin temel taşı muhtarlarımızla hep iyi diyalog içerisinde bulunduk. Bugün de aynı sıcaklıkla bizleri karşıladınız. Bu anlamda teşekkür ediyorum. Elbette sizler de bizim gibi seçilmiş kişilersiniz ve herkesin farklı bir siyasi görüşü olduğunu biliyor ve saygı ile karşılıyoruz. Sizlerden, temsil ettiğiniz yerleşim alanlarında partimizi övmenizi, partimizle ilgili propaganda yapmanızı elbette beklemiyoruz. Ancak sizlerden beklentimiz; hak, hukuk, adalet, eşitlik gibi konularda, bulunduğunuz yerde vatandaşları doğru bir şekilde bilgilendirmenizdir” diyerek muhtarların, demokrasilerin olmazsa olmazları olduklarına vurgu yaptı.

 

CHP İlçe örgütünden sıcak karşılama …

Milas Mahalle Muhtarları Derneği’nin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Örgütünü ziyaret eden İYİ Parti Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, burada sıcak bir karşılama ile ağırlandılar.

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, İYİ Parti Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Pembe Sarı’nın elinden aldığı çiçeğe karşılık, yaklaşan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü şimdiden kutlayarak; “Bugün dünyanın birçok ülkesinde kadın cumhurbaşkanı, kadın başbakan, kadın bakan ve siyasette aktif olarak görev alan kadınlar var. Bizim ülkemizde de son dönemlerde kadın siyasetçilerin sayısının arttığını görüyoruz. İşte bunlardan biri de İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’dir. 8 Mart Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında bütün kadınların bir araya gelmesi, birlik ve dayanışma içerisinde olmaları en büyük dileğimizdir. Çünkü bu ülkenin kadınları, şiddeti hak etmiyor. Tacizi, tecavüzü, küçük yaşta zorla evlendirilmeleri kabul etmemiz mümkün değildir” diyerek tüm kadınların, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı da, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan’ın dileklerine katıldığını belirterek; “Partimizin İlçe Teşkilatı olarak 8 Mart etkinliğini sadece bir gün ile sınırlamayacağız. Bütün bir haftayı kapsayacak bir çalışma yapacağız. İlçe yönetim kurulunda 12 bayan arkadaşımız var ve hepsi de farklı bölgelerde hazırlanan programla, kadınlarla bir araya gelecekler” diyerek, CHP ilçe binasında hazır bulunanlara partilerinin kuruluş süreci, neden kurulduğu, vizyonu ve misyonunun yanı sıra, üstlendiği görevi anlattı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X