Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“2018 sonuna kadar tüm mahallelerdeki memnuniyet seviyesini üst düzeye çıkartacağız”

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

“2018 sonuna kadar tüm mahallelerdeki memnuniyet seviyesini üst düzeye çıkartacağız”
Bu içerik 447 kez okundu.

 

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kırsal mahallelerimizde de çalışmalarını sürdürüyor. Bayındırlık birimi ekipleri, mahallerde kilit parke taşı döşeme işini yürütürken, Acil Hizmet birimi de okul ve camilerdeki çalışmalarına devam ediyor.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas Belediyesi, ilçemiz genelinde yürüttüğü kaldırım ve yol yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından yeniden kırsal mahallelere ağırlık verdi. 2016 yılından bu yana sürdürülen çalışmalar sonucunda birçok mahallenin çehresini değiştiren Fen İşleri ekipleri son olarak Çamlıbelen mahallesine yaptığı kilit parke taşı döşeme çalışmasını tamamlayarak mahalle halkını toz ve çamurdan kurtardı.

Mahalleye döşenen 1300 metrekare kilit parke ile 1. etap çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü, diğer yandan okul ve camilerdeki çalışmalarını sürdürüyor. Sakarkaya mahallesinde bulunan Yeni Caminin kubbe ve çatı izolasyonunu tamamlayan ekipler Milas’ta bulunan Ağa Camisin’deki tadilat çalışmalarını devam ettirirken, Acil Hizmet birimi de Bozalan mahallesi İlkokuluna Atatürk büstü yapımı ve bahçe düzenlemesi ile Pınararası İlkokulu bahçesi etrafını çit ile çevirme çalışmalarını yürütüyor.

2018 yılı sonuna kadar tüm mahallelerdeki memnuniyet seviyesini üst düzeye çıkartacaklarını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Plan ve program dahilinde mahallelerimizde yürüttüğümüz çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayarak diğer mahallelerimizdeki çalışmalara ağırlık vereceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
armagan     2018-03-10 eeee seçim yaklaştı demi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X