Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Belediye’nin geleneksel 8 Mart yemeği yapıldı

Adem KANKAYNAR -

Belediye’nin geleneksel 8 Mart yemeği yapıldı
Bu içerik 913 kez okundu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından, seçildiği yıldan itibaren bugüne kadar her yıl 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde düzenlenen ve artık geleneksel hale dönüştürülen, belediyede görev yapan kadın çalışanlara yönelik akşam yemeği etkinliğine bir yenisi daha eklendi.

Milas Belediyesi’nin kadın çalışanlarının yanı sıra, CHP Milas İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz ve Kadın Kolları üyelerinin de katıldığı geceye, Başkan Muhammet Tokat şehir dışında olması nedeniyle katılamazken, Başkan Yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz katıldılar.

Gecede konuşan Başkan Yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz, Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın çok istemesine rağmen Ankara’ya gitmek zorunda kalması nedeniyle geceye katılamadığını belirterek;

“Her yıl düzenlenen bu etkinlik, aslında bir arada olmak için bir vesiledir. Çalışma hayatının zorluklarını, sıkıntılarını, stresini birkaç saatliğine de olsa atmak, bir arada olmak, çalışanı motive etmek ve daha fazla verimli olmasını sağlamak adına düzenlenen bu etkinliğin, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde düzenlenmesiyle etkinliğe farklı bir anlam yüklenmektedir. Bu nedenle bu etkinlik sadece kadın personelimize yönelik düzenlenmektedir” dediler.

Yapılan konuşmaların ardından gece, canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X