Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

3. Satranç Turnuvası yapıldı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

3. Satranç Turnuvası yapıldı
Bu içerik 770 kez okundu.

Milas Sabahattin Akyüz Fen Lisesi’nin ev sahipliğini yaptığı Satranç Turnuvasının ilk hamlesini Milas Kaymakamı Eren Arslan yaptı.

10 Mart Cumartesi günü Milas Sabahattin Akyüz Fen Lisesi’nde 3’üncüsü gerçekleştirilen Satranç Turnuvasına katılım ve ilgi oldukça büyük oldu. İki gün süren Satranç Turnuvasının ödül töreni de 11 Mart Pazar günü yapıldı. Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler ve Açık kategorilerinde yapılan Satranç Turnuvasının Başhakemliğini Milas Satranç Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar yaptı.

Turnuvanın açılış konuşmalarında Milas Sabahattin Akyüz Fen Lisesi Müdürü Aynur Buran, Satranç Turnuvasına katılan tüm sporculara ve sporcuların ailelerine teşekkür ederek, okullarında yapılan satranç turnuvaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Satranç Turnuvasının açılış törenine katılan Milas Kaymakamı Eren Arslan ise yaptığı konuşmada, Milas’ta her spor etkinliğine katılımların yüksek olduğunu söyleyip, turnuvaya ilgi gösterdikleri için sporculara, sporcuların ailelerine, Sabahattin Akyüz Fen Lisesi Okul Müdürlüğüne ve Satranç Hakemlerine teşekkür ederek, turnuvanın ilk maçında ilk hamleyi oğlu ile birlikte yaptı.

Satranç Turnuvasında kategorilerinde ilk üçe giren sporculara kupaları ve ilk 10 içinde yer alan sporculara da madalyaları ödül töreninde dağıtıldı.

 

Ödüller

Minikler Kategorisi

1.Mustafa Sezgin, 2.Alperen Onay, 3.Celal Furkan Acar, 4.Arda Kadiroğlu, 5.Zeynep Asya Gür, 6.Ali Mert Demirci, 7.Umut Nazmi Yalçıntaş, 8.Çağkan Paul Öztürk, 9.Seçkin Oralı, 10.Kerem Dizdar-Ege Çınar Güney.

 

Küçükler Kategorisi

1.Emre Salafur, 2.Kaan Torun, 3.Batuhan Sütçü, 4.Cem Polat, 5.Yağız Acar, 6.Efe Ömer Başarır, 7.Kayra Çakır, 8.Ege Özcan, 9.Rüzgâr Pulel, 10.Taylan Yavuz.

 

Yıldızlar Kategorisi

1.Efe Özhan, 2.Berke Dursun, 3.Erdeniz Kaçar, 4.Muhammet Gedik, 5.Selahattin Efe Özcan, 6.Yağız Alp Balıkçı, 7.Ali Ümit Karaca, 8.Şafak Erdoğan Görgen, 9.Arhan Ahmet Özbayraktar, 10.Kaan Sütçü-Ela Eylül Oralı.

 

Gençler Kategorisi

1.Süleyman Yıldırım, 2.Âlim Korkmaz, 3.Sezen Betül Ayyüce, 4.Süleyman Alp Çetinkaya, 5.Nuri Efe Parasız, 6.Yiğit Aydın, 7.Melisa Kara, 8.Can Polat, 9. Arda Kırova, 10.Nazlı Yılmaz-Işık Anıl.

 

Açık Kategori

1.Sezer Kırca, 2.Ali Durmuş Koçoğlu, 3.Merve Erdoğan, 4.İzzet Erdoğan, 5.Kamil Keskin, 6.Gökalp Ergun, 7.Öner Bilge, 8. Kaan Bekir Öztürk, 9.Arif Zeybekoğlu, 10.Faruk Enes Özşahan.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X