Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“İzlenen yol çok şık olmadı, süreç bizim dışımızda gelişmiştir”

Adem Kankaynar -

“İzlenen yol çok şık olmadı, süreç bizim dışımızda gelişmiştir”
Bu içerik 1440 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan Milas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi kongresinde, önceki dönem Yönetim Kurulu Üyesi, Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası eski Başkanı Tayip Kömür’ün ayrılması üzerine, yerine Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Üyesi Mustafa Yıldırım’ın yönetime alınma biçimini eleştiren Oda Başkanı Özay Sabancı, “İzlenen yol çok şık olmadı, süreç bizim dışımızda gelişmiştir” diyerek tepki gösterdi.

Tüm Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte bir basın açıklaması yapan Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı, Kredi Kefalet Kooperatifi yönetimine kendi üyelerinden birinin alınmasına çok mutlu olduklarını, ancak izlenen yolun şık olmadığını söyledi.

Oda Başkanı Sabancı tarafından konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

“4 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilen Milas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu’nda Odamızı temsilen Mustafa Yıldırım’ın seçildiğini yerel basında çıkan haberlerden öğrenmiş bulunuyoruz.

Kendisini Milas Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Yönetim Kurulu olarak tebrik ederiz. Ancak üyemiz Mustafa Yıldırım’ın Milas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nde Odamızı temsil etmesiyle ilgili süreç göreve geldiğimiz andan itibaren bütün üyelerimize büyük özveri ve emek harcayarak hizmet etmeye, onların haklarını korumaya çalışan Yönetim Kurulunun bilgisi dışında gerçekleşmiştir.

Üyelerimiz ve Milas kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X