Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Onur MotoGarage’dan renkli açılış

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

‘Onur MotoGarage’dan renkli açılış
Bu içerik 418 kez okundu.

 

Motosikleti ‘hayat tarzı’ edinmiş motosiklet tutkunları için ilçemizde yeni bir işletme açıldı … Onur MotoGarage adıyla hizmet vermeye başlayan işletmenin açılışı Bodrum, Marmaris, Yatağan, İzmir, Kuşadası, Söke, Didim ve Aydın’dan gelen motosiklet tutkunlarının katılımıyla renklendi …

Onur Demirkan’ın işletmeciliğini yaptığı, motosiklet transfer ve taşımacılık, motosiklet lastik balansı, ekipmanı ve bakımı alanında hizmet veren Onur MotoGarage’ın açılışı gerçekleştirildi.

İsmetpaşa Mahallesi Özgürlük Caddesi’nde hizmete sunulan Onur MotoGarage’ın açılışına Bodrum, Marmaris, Yatağan, İzmir, Kuşadası, Söke, Didim ve Aydın’dan motosiklet meraklıları katıldı.

Birbirinden farklı motosikletleriyle açılışa renk katan motosiklet tutkunlarını ağırlayan işletme sahibi Onur Demirkan, “Kendim de motosiklet tutkunuyum. Sevdiğim bir işi yapmanın heyecanını yaşıyorum. Motosiklet sürücülerinin sorunlarını, sıkıntılarını, kullandıkları motorları yakından biliyorum. İşletmemizi hizmete sunarken tüm detayları düşündük. İnşallah, yardıma ihtiyaç duydukları her an motosiklet sürücülerinin ve motorlarının yanında olacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X