Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkan Tokat da kitap bağışında bulundu

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Başkan Tokat da kitap bağışında bulundu
Bu içerik 449 kez okundu.

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın, Ekinanbarı Mahallesi İlkokulu’nda oluşturulacak Çocuk Kütüphanesine kitap bağışladığı bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas’ta faaliyet gösteren Merve Mefruşat İşletmesinin sahibi Ersin Atcı ve Yüksek Fizik Mühendisi Hüseyin Atcı tarafından başlatılan kitap bağışı kampanyasına bir destek de Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’tan geldi.

Başkan Tokat, Milas Belediyesi Kültür Yayınları arasında bulunan kitapları, kampanya düzenleyicisi Ersin Atcı’ya makamında teslim etti. Başkan Tokat, ayrıca Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’nde bulunan kitaplardan da Ekinanbarı İlkokulu Çocuk Kütüphanesine gönderileceğini belirti.

Ersin Atcı, Başkan Tokat’a teşekkür ederek, “Her çocuğun kitap okumaya hakkı var. Biz de Ekinanbarı İlkokulumuz için bir kütüphane oluşturmak adına böyle bir kampanya başlattık. Kitap bağışlamak isteyen vatandaşlarımız kitaplarını bize getirebilirler. Mart ayının son haftasında kutladığımız Kütüphaneler Haftası dolayısıyla 21 Mart tarihine kadar topladığımız kitapları 26 Mart Pazartesi günü Okul Aile Birliği Başkanı Barış Ülkü’ye teslim edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X