Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkan Tokat’tan MİŞTİ’ye 27 Mart ziyareti

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Başkan Tokat’tan MİŞTİ’ye 27 Mart ziyareti
Bu içerik 541 kez okundu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nu (MİŞTİ) ziyaret etti.

Atatürk Kültür Merkezi Açıkhava Tiyatrosu altında bulunan MİŞTİ binasına giden Başkan Tokat, bir süre çalışmaları izledi ve çalışma sonunda tiyatroculara baklava ve çikolata ikram etti.

Tiyatrocularla sohbet eden Başkan Tokat, MİŞTİ’nin kendisi için çok önemli olduğunu belirterek, “Milas’ta tiyatro adına önemli işlere imza atan MİŞTİ, önümüzdeki süreçte kurumsal bir yapıya kavuşacak” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Daha önceden sizleri ziyaret etmek, çalışmalarınızı izlemek istemiştim, ancak şehir dışında olmam nedeniyle bunu gerçekleştiremedim. 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle bugün sizleri ziyaret etmek ve gününüzü kutlamak istedim. Uzun yıllar benim de oyuncu olarak içerisinde bulunduğum ve tekrar havasını kokladığım MİŞTİ binasına gelmek beni mutlu etti. Tiyatro sanatına ve özellikle MİŞTİ’ye sahip çıktığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tiyatro ve sanat, erdemli insanların işi. Bu bir özveri işi ve sizler de bu özveriyi gösteriyorsunuz. Sizlerin sayesinde gelişip büyüyecek olan MİŞTİ’nin hak ettiği yere geleceğinden ve geçmişten gelen birikimlerini en iyi şekilde yansıtacak performansları göstereceğimize eminim. Daha önce olduğu gibi önümüzdeki süreçte de MİŞTİ, tiyatro adına Milas’ta önemli işlere imza atacak. Ben sizlerin gününüzü tekrar kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Tiyatrocularla çalışma sonrası sohbet eden Başkan Tokat, kendisinin de eski bir MİŞTİ oyuncusu olduğunu ve eşi Elif Tokat ile MİŞTİ sayesinde tanışıp evlendiğini dile getirdi.

Başkan Tokat, ayrıca, MİŞTİ’nin kendisi için çok önemli bir yere sahip olduğunu ve gelişip büyümesi adına gerekli olan her türlü desteği vermeye hazır olduğunu sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X