Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas 2. Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’na ilgi arttı

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Milas 2. Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’na ilgi arttı
Bu içerik 453 kez okundu.

Milas 2. Güney Ege Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’nı bu yıl 32 bin 262’nin ziyaret ettiğini belirten, fuarın organizatör firması Exolife Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Erdoğan, fuara verdikleri destek nedeniyle Milas halkına ve MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e teşekkür etti.

Bu yıl fuarda 50 firmanın stant açtığını belirten Serdar Erdoğan, “Bu yıl fuara katılan firmalar, yaptıkları satışlardan ve gördükleri ilgiden son derecede memnun kaldılar. Gelecek yıl katılacak firma sayısının daha da artacağını umuyoruz” dedi.

Milas 2. Güney Ege Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’nı ziyaret edenlerin sayısı geçen yılki fuara oranla 11 bin kişi arttı. Bu yıl fuara katılan firmaların, ziyaretçilerden gördükleri ilgiden ve yaptıkları alışveriş bağlantılarından memnun kaldıkları belirtilirken, birçok firma şimdiden gelecek yılki fuar için organizatör firma Expolife Fuarcılık ile stant bağlantısı yaptılar.

 

MİTSO’ya teşekkür ziyareti

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Expolife Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Erdoğan, bu yıl fuarın sunuculuğunu üstlenen ve arkadaşlarıyla unutulmaz bir konser sunan Behzat Uygur ile birlikte, fuarın ardından MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret etti. Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, fuara gösterdikleri ilgi nedeniyle Milas halkına ve verdiği destek nedeniyle MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e teşekkür eden Erdoğan şöyle konuştu:

“Geçen yıl ilk kez düzenlemiş olduğumuz 1. Güney Ege Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’nda 40 firma stant açmış ve fuarı 21 bin 300 kişi ziyaret etmişti. Geçen yıl gördüğü ilgi nedeniyle bu yıl fuarın kapalı alanını daha da arttırdık. Fuar bu yıl, 5 bin 500 metrekare kapalı alan ve 2 bin 300 metrekare çadır alanı olmak üzere toplam 7 bin 800 metrekarelik bir alana kuruldu. Fuarda 50 firma stant açarak toplam 210 markalı ürünün tanıtımını yaptılar.Fuarın süresini hem gün olarak bir gün arttırdık, hem de gün içinde açık kaldığı saat süresini uzattık. Fuarımızı bu yıl ziyaret edenlerin sayısı, geçen yıla göre yaklaşık 11 bin kişi arttı. Bu yıl ziyaretçi sayısı 32 bin 265 olarak belirlendi. Fuarda stant açanlar da, gördükleri ilgi ve yaptıkları alışveriş bağlantıları nedeniyle son derece memnunlar. Şimdiden birçoğu ile geçen yılın bağlantısını yaptık.”

Expolife Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Erdoğan, bu yıl fuardaki en önemli yeniliğin ilk kez bir konser düzenlenmesi olduğunu ifade ederek, “Sayın Behzat Uygur; hem fuarımızın açılış törenin sunuculuğunu yaptı, hem de arkadaşlarıyla birlikte çok beğenilen bir konser sundular. Bu tür yenilikleri gelecek yıllarda da sürdüreceğiz.Behzat Bey ve arkadaşları da Milas’a gelmekten son derece memnun kaldılar ve Milas’ı çok sevdiler” dedi.

Fuara verdiği destek nedeniyle MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e teşekkür eden Erdoğan, “MİTSO, bugüne kadar düzenlediğimiz bütün fuarlara çok aktif ve çok samimi bir şekilde hep destek verdi. Bu konuda Sayın MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e ve MİTSO üyelerine çok teşekkür ediyoruz.Yine aynı şekilde fuarlarımıza gösterdikleri ilgi nedeniyle Milas halkına da çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

“Milas’ın bir fuarlar şehri

olmasını arzu ediyoruz”

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de, Milas’ı bir fuarlar şehri yapmayı arzu ettiklerini belirterek, “Biz Milas’ta daha pek çok fuarın düzenlenmesini istiyoruz. Milas’ın bir fuarlar şehri olmasını arzu ediyoruz.Bu nedenle, yeni ve modern bir fuar alanı oluşturmak için çalışmalarımız sürüyor.Milas’ta sadece tarım ve yapı fuarları değil, daha pek çok fuar düzenlenmeli.Siz Expolife Fuarcılık olarak geçen yıl büyük bir cesaret göstererek ve büyük bir başarıyla ilk kez Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’nı düzenlediniz. Bu yıl fuar alanı daha da büyüdü, ziyaretçi sayısı neredeyse yarı yarıya artarak 21 bin 300’den 32 bin’e çıktı. Bu artış memnun edici bir gelişmeyi gösteriyor. Fuarda stant açan firma sayısı da yüzde 25’lik bir artış göstererek 40’tan 50’ye çıktı. Bu da bizim için çok sevindirici. Hem katılan firma sayısının hem ziyaretçi sayısının gelecek yıllarda daha da artacağından eminiz. Biz, üyelerimizle birlikte MİTSO olarak her zaman fuarları desteklemeyi sürdüreceğiz.Biz de MİTSO olarak Expolink Fuarcılık’a, yaptığı başarılı fuar organizasyonu için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, fuarın açılış töreninin sunumunu üstlenen ve arkadaşlarıyla birlikte fuar alanında çok başarılı bir konser veren Behzat Uygur’a da teşekkür ederek, gelecek yılki fuarlarda da kendilerini Milas’ta görmek istediklerini sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X