Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Şampiyonlar Rize yolcusu

Adem KANKAYNAR -

Şampiyonlar Rize yolcusu
Bu içerik 780 kez okundu.

Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi sporcuları Rize’de 5 - 6 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek Türkiye şampiyonası öncesi AKP Milas İlçe Başkanı Fahri Acar tarafından verilen yemekte buluştu.

Yemeğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdür Vekili Durmuş Tayfun Uslu, Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi Müdürü Bünyamin Emik, güreş antrenörleri ve sporcular katıldı.

Yemekte yaptığı konuşmada Milas’ın güreşte bir marka olduğuna dikkat çeken Acar, “Milas, geçmişinde merhum Ahmet Kozak gibi, Mehmet Güçlü ağabeyimiz gibi dünya şampiyonları çıkarmış bir yer. Güreş, hem ata sporumuz hem de peygamber sporumuz. Sizlerden, Rize’de gerçekleştirilecek şampiyonada büyük başarılar bekliyoruz. Benim için büyük önem arz ediyorsunuz. Başarılarınızı, yerelden başlayarak dünyaya duyuracağınıza inanıyorum. Maddi ve manevi anlamda her zaman yanınızdayım” diye konuştu.

Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Spor Lisesi, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören 8 sporcu, çalıştırıcılarıyla birlikte şampiyonluk sözü vererek Rize’ye hareket ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X