Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkan Gürün ve Başkan Tokat, muhtarlarla buluştular

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Başkan Gürün ve Başkan Tokat, muhtarlarla buluştular
Bu içerik 590 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nce ilçemizde düzenlenen ‘Bilgilendirme Toplantısı’nda Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas muhtarlarıyla bir araya geldiler.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 2014 - 2017 yılları arasında ilimiz genelinde gerçekleştirilen, 2018’de yapılacak ve sürmekte olan çalışma ve yatırımlarla ilgili bilgilendirme toplantılarını ilçemizde sürdürdü.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve ilçemiz muhtarlarının katıldığı toplantıda muhtarlar, belediye başkanlarına hizmetleri için teşekkür etme ve taleplerini yüz yüze iletme fırsatı buldular.

Muhtarlar, Muğla’nın Büyükşehir Belediyesi olmasıyla hem Büyükşehir’den hem de ilçe belediyesinden hizmet aldıklarını ve mahallelerine ve ilçelerine yapılan hizmetlerden memnun olduklarını söylediler. Büyükşehir Belediyesi’nin tarımsal desteklemeleri, içme suyu çalışmaları, mezarlık hizmetleri ve özellikle kırsal mahallelerdeki yol çalışmaları ile kendilerine her türlü hizmeti ulaştırdıklarını söyleyen muhtarlar, mahallelerine ve ilçelerine yapılan hizmetler için Başkan Gürün ve Başkan Tokat’a teşekkür ettiler.

 

Başkan Tokat: “Büyükşehir Milas’a büyük hizmetler yaptı”

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, toplantıda yaptığı konuşmada, Muğla’nın Büyükşehir Belediyesi olmasından sonra altyapı çalışmaları, katı atık düzenli depolama tesisleri, esnafa dayalı ulaşımda dönüşüm, yol çalışmaları gibi büyük hizmetlerin kısa zamanda tamamlandığını söyleyip Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e teşekkür ederek, “Milas genişliği, büyüklüğü ve 132 mahallesi ile Muğla’nın en fazla hizmet bekleyen ilçelerinden biri. Muğla Büyükşehir Belediyesi 2014 - 2017 yıllarında ilçemize büyük yatırımlar yaptı. Altyapı, kanalizasyon, yol çalışmaları, esnafa dayalı ve Türkiye’ye örnek olan ulaşımda dönüşüm ve Milasımız için en önemlisi dünya standartlarında Katı Atık Düzenli depolama tesisi ve daha birçok hizmet. İlçe belediyesi olarak biz ve Büyükşehir Belediyemiz siz değerli muhtarlarımızla uyum ve koordineli olarak çalışıyor, hizmet üretiyoruz. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımıza, ilçemize ve Muğla’ya yaptıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Başkan Gürün: “Muğla, hizmetin en iyisini hak ediyor”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün de, doğa ve tarih güzellikleri ile Muğla’nın ve Muğla’da yaşayanların hizmetin en iyisini hak ettiğini, Büyükşehir Belediyesi ailesi olarak mesai saati gözetmeden Muğla için çalıştıklarını söyleyerek, “Büyükşehir Belediyesi ailesi olarak 2014 yılında göreve geldik ve dördüncü yılımızı doldurduk. Muğla, 13 ilçesi, 566 mahallesi ile geniş ve hizmet bekleyen bir coğrafya. Muğlamıza bugüne kadar 882 milyon yatırım yaptık ve yasadan kaynaklanan belediyemize devredilen borçların da 273 milyon TL’sini ödedik. 2018’de 426 milyon yatırım bütçesi ayırdık. Milas ilçemize bugüne kadar devrolan borçlarla birlikte 234 milyon yatırım yaptık. Siz değerli muhtarlarımız ve ilçe belediyelerimizle birlikte Muğlamız için mesai saati gözetmeden çalışıyoruz. Muğla ve vatandaşlarımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Sizlerden aldığımız güven ve destekle, sevgi, hoşgörü ve güleryüzle Muğlamıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X