Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Milas Belediye Beçin Gençlikspor’ genel kurulu yapıldı

Adem KANKAYNAR -

‘Milas Belediye Beçin Gençlikspor’ genel kurulu yapıldı
Bu içerik 586 kez okundu.

Milas Belediye Beçin Gençlikspor Kulübü, 3 yılda bir yapılan olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda Erhan Çiftçi yeniden başkanlığa seçilirken, 7 kişiden oluşan yönetim kurulu üye sayısı 15’e çıkartıldı.

Prof. Dr. Aşkıdil Akarca Salonu’nda gerçekleştirilen kongre, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl marşımızın okunmasıyla başladı. Divan heyetinin oluşmasının ardından gündem maddelerine geçildi. 2 yıllık faaliyet raporu ve gelir-gider tablosunun okunup ibra edilmesinin ardından seçimlere geçildi.

Kulübün başkanlığına yeniden seçilen Erhan Çiftçi, yaptığı konuşmada, kongreye katılan ve kulübe her konuda destek verenlere teşekkür ederek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü:

“2 Ekim 2016’da yapılan seçim sonucunda kulüp başkanlığına seçildim. 2016 - 2017 U19 A Grubu Şampiyonu ve İl İkincisi olduk. 2’nci Amatör Futbol Sezonu’nda 2’nci olduk. Play-off’larda galip gelerek 1’nci Amatör Küme’de oynamaya hak kazandık. 2017 - 2018 1’inci Amatör Futbol Sezonu’nda bütün zorluklara rağmen şampiyon olarak Kulüp tarihinde ilk kez süper amatör lige adım attık.

2 sene boyunca bizleri her zaman ve her konuda destekleyen Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’a, siyasi parti ilçe temsilcilerine, kulübümüze sponsor ve maddi manevi destek olan esnaflarımıza, Milas halkına ve Beçin Mahallesi sakinlerine ve tabii ki de yönetim kurulu üyelerime çok teşekkür ederim.

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü’nün iki senede 2 lig atlayarak Süper Amatör kümeye çıkması ve bu başarıların hepsi Muğlamıza, Milasımıza renk, heyecan ve başarı getirmiştir.

Bizi zor bir ligin beklediğini düşünerek, 7 kişi olan yönetim kurulumuzu 15 kişiye çıkartarak yeniledik. Genç, dinamik bir yönetim kuruluyla başarılarımıza devam edip hedeflerimizin hepsini birer birer aşıp 3 yıllık görev süremiz boyunca profesyonel ligi hep beraber başaracağımıza inanıyoruz.”

 

Katılım

Genel kurula, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, Milas Belediyesi Meclis Üyeleri Murat Yazar, Halil Kocabaşoğlu, Şakir Özdemir, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve yönetim kurulu üyeleri, CHP İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Üyeleri, Milas AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Üyeleri, Milas İYİ Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Muğlaspor Başkan Yardımcısı İlgin Göktepe ve Milas Muhtarlar Derneği adına Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Talat Erol’un da aralarında bulunduğu kalabalık bir topluluk katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X