Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘173. Kuruluş Yıldönümü’nü halı saha futbol maçı ile kutladılar

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘173. Kuruluş Yıldönümü’nü halı saha futbol maçı ile kutladılar
Bu içerik 483 kez okundu.

Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş Yıldönümü, ilçemiz Milas’ta da bir dizi etkinlikle kutlandı.

9 Nisan Pazartesi günü sabahı Milas Emniyet Müdürlüğü Lokalinde bir araya gelen Emniyet Mensupları ve basın mensupları, önce sabah kahvaltısında buluştular. Günün akşamında ise, geleneksel hale getirilen Emniyet ile Basın Halı Saha Futbol Karşılaşması Milas Belediyesi Begonya Halı Sahasında oynandı.

Türk Polisinin yaşgününü hazırladıkları bir pankartla kutlayan Milas Basını Futbol Takımı ve Milas Emniyet Futbol Takımı arasında son derece güzel ve zevkli geçen maç izleyenlerden de alkış aldı. Eski Futbol Hakemlerimizden Fatih İnpınar’ın yönettiği müsabakayı penaltı atışlarıyla Emniyet Futbol takımı kazandı.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, Emniyet Müdür Yardımcısı Selçuk Tomakin ve Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürü Kemal Daştan’ın da forma giydikleri günün maçında tek üzücü hadise Basın Takımında Forma giyen Selim Yaşar’ın sakatlanarak maçtan ayrılması oldu.

Milas Emniyeti - Basın Mensupları arasında oynanan Halı Saha Futbol Maçı sonrasında Emniyet Teşkilatının gününü pasta ile kutlayan her iki takım futbolcuları, gelecek sene yine sahalarda karşılaşmak üzere vedalaştılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X