Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

ÖNDER 46 Yaşında!..

ÖNDER Haber -

ÖNDER 46 Yaşında!..
Bu içerik 440 kez okundu.

Gazetemiz ÖNDER, 46 yaşında.

Dün, 11 Nisan 1972’de ilk sayısı ile yayın hayatına başlayan gazetemiz, 46. Yılını doldurmuş oldu.

O zamanlar Milas Lisesi’nde Öğretmen olan Sayın Mehmet Emin Berber tarafından kurulan ÖNDER’in ilk sahibi, Hacıapti Mahallesi Muhtarı olan ve o yıllarda matbaamızda usta olarak çalışan Sayın Osman Çimen, Yazıişleri Müdürü de rahmetli Ertuğrul Perçin idi.

Anadolu basınının en dirençli gazetelerinden biri olma özelliğini de taşıyan gazetemiz ÖNDER, bugün de, basının içinde olduğu ağır ekonomik krizlere karşın yayın hayatını sürdürmeye devam ediyor.

Bu vesileyle, Gazetemize emek ve omuz veren tüm okur-yazarlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, aramızdan ayrılan büyüklerimizi sevgiyle ve özlemle anıyor, bütün okurlarımızı aboneliklerini yenilemeye, yeni aboneler kazandırarak ÖNDER’in daha uzun yıllar yaşamasına katkıda bulunmaya davet ediyoruz ...

Saygıyla …

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nevzat Çağlar Tüfekçi     2018-04-18 Yerel basın, toplumsal yaşamın vazgeçilmezleri arasındadır. Yerel basın, yerel ölçekte toplumun iyi ve doğru yönde şekillenmesi için önemli bir işleve sahiptir. 46. yaşınız kutlu olsun.
Hüseyin Açar     2018-04-12 Spor Muhabiri ve Köşe Yazarı olarak çalışmaktan son derce mutlu olduğum ÖNDER Gazetesinin 46. yılını kutluyorum.Nice Güzel Yıllara
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X