Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Yeni Milasspor, BAL için Ortaca ile oynuyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Yeni Milasspor, BAL için Ortaca ile oynuyor
Bu içerik 928 kez okundu.

2017 - 2018 Muğla Süper Amatör Küme Futbol Ligi yenilgisiz Şampiyonu ilçemiz temsilcisi Yeni Milasspor, 14 Nisan Cumartesi günü saat 15’te Muğla Atatürk Stadyumu’nda BAL Ligine yükselme maçında BAL Ligi takımı Ortaca Belediyespor ile karşılaşıyor.

2016 - 2017 Muğla Süper Amatör Küme Futbol Liginde yine yenilgisiz şampiyon olan temsilcimiz Yeni Milasspor, Yatağanspor ile oynadığı BAL Ligi terfi maçında rakibi ile 2 - 2 berabere kalmış, ancak penaltı atışları sonrasında yenilerek yeniden Süper Amatör Lige dönmüştü.

 

Rakip Ortaca Belediyespor

11 Nisan Çarşamba günü Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu binasında yapılan toplantı sonrasında BAL Ligine yükselme Baraj Maçının tarihi belli oldu.

Muğla ASKF Başkanı Mehmet Top ve yönetiminin yansı sıra Yeni Milasspor ile Ortaca Belediyespor yöneticilerin katıldıkları toplantıda maç tarihi belirlendi.

14 Nisan Cumartesi günü saat 15’te yapılacak olan BAL Ligine yükselme maçında her iki takım sahaya bu sezon için son kez çıkarak taraftarlarının önünde Muğla Stadyumunun yeşil çimlerinde mücadele edecekler.

 

Kır Şeytanın Bacağını Yeni Milasspor!

2017 - 2018 Muğla Süper Amatör Küme Futbol Liginde yine yenilgisiz olarak lig şampiyonu olan ilçemiz temsilcisi Yeni Milasspor, BAL’da yer alabilmek için mücadele edeceği tek maçta taraftarlarının büyük desteğini bekliyor.

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği ve Amigo Şeker, BAL Ligi maçı ile ilgili olarak yaptıkları açıklamada Milaslı sporseverleri, futbolseverleri ve Yeni Milasspor sevdalılarını 14 Nisan Cumartesi günü Muğla Atatürk Stadyumu’na bekledikleri söyleyerek, “Sevdalısı olduğumuz Yeni Milasspor’u Muğla tribünlerinde yalnız bırakmayacağız” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X