Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘23 Nisan Satranç Turnuvası’ yapıldı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘23 Nisan Satranç Turnuvası’ yapıldı
Bu içerik 751 kez okundu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 14 - 15 Nisan günlerinde Milas Özge Okulları Menteş Kampüsü Salonunda yapıldı.

Milas Satranç Temsilciliği tarafından Özge Okulları sponsorluğunda gerçekleştirilen Satranç Turnuvası için sporcular 4 farklı grupta yarıştılar.

Başhakemliğini Milas Satranç Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar’ın, hakemliklerini Erkan Derinyol, İsmail Hakkı Sütçü ve Cumhur Önal’ın yaptığı ‘23 Nisan Satranç Turnuvası’nda ilk tur maçları 14 Nisan Cumartesi, ikinci tur maçları ile ödül töreni ise 15 Nisan Pazar günü yapıldı.

Turnuvanın ödüllerini Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Özge Okulları Sahibi Seyhun Melda Haktanır ve Okul Müdürü Kasım Özkan verdiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası’nda ilk üç dereceye giren sporculara kupaları verilirken 4 ile 10’unculuk dereceleri arasındaki sporculara madalya ve tüm sporculara katılım sertifikaları verildi.

 

Minikler Kategorisi

1.Kerem Dizdar, 2.Arda Kadiroğlu, 3.Ege Keskin, 4.Oğuzhan Akay, 5.Berkay Somuncu, 6. Yusuf Salih Şimşek, 7.Seçkin Oralı, 8.Mert Ali Demirci, 9.Nazlıgül Bayır ve 10. Çınar Ege Güney

 

Küçükler Kategorisi

1.Ege Pekkan, 2.Batuhan Sütçü, 3.Kayra Çakır, 4.Yağız Acar, 5.Aleyna Kaya, 6.Fatmanur Tuncay, 7.Rüzgâr Pulel, 8.Taylan Yavuz, 9. Ege Özcan ve 10. Sabri Yiğit Dağdeviren

 

Yıldızlar Kategorisi

1.Arda Uzgur, 2.Elif Bilge Kaş, 3.Efe Gündüz, 4.Muhammet Akgedik, 5. Erdeniz Kaçar, 6.Metehan Berber, 7. Yağız Alp Balıkçı, 8. Ekin Yalçın, 9. Salahattin Efe Özcan ve 10.Kaan Sütçü

 

Gençler Kategorisi

1.Âlim Korkmaz, 2.Nuri Efe Parasız, 3. Can Polat, 4. Süleyman Yıldırım, 5. Arda Kırova, 6. Yiğit Aydın, 7. Süleyman Alp Çetinkaya, 8. Melisa Kara ve 9.Simge Dere.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X