Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO’ya kutlama ziyaretleri sürüyor ...

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

MİTSO’ya kutlama ziyaretleri sürüyor ...
Bu içerik 560 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MİTSO) seçim sürecinin tamamlanmasının ardından başlayan kutlama ziyaretleri sürüyor. İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı başkanlığındaki ilçe yöneticileri de, yeniden MİTSO Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Reşit Özer ve yönetim kurulu üyeleriyle Meclis Başkanı Mustafa Yüksel’i kutlayıp yeni dönemde başarılar dilediler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, yeni hizmet döneminde hedefleri arasında OSB’yi tamamlamanın ve Milas’a bir okul binası kazandırmanın olduğunu söyledi.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, İlçe Başkan Yardımcısı Ayşe Tavaslı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri; Gönül Altınöz, Aylin Yıldırım Dikmen ve aynı zamanda MİTSO Meclis Üyeliğine seçilen Özcan Gül ile partili Levent Tavaslı, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Meclis Başkanı Mustafa Yüksel’i ziyaret ederek kutladılar ve başarı dilediler.

Ziyaret sırasında MİTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yiğit, Soner Çamlıbelen, Hüseyin Aykal ve Meclis Üyeleri Reşat Uygun, Hakkı Ayakdaş ve Özcan Gül hazır bulundular.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, MİTSO’nun başarılı bir şekilde faaliyette bulunduğunu belirterek “Yeni dönemde de sizlere başarılar  diliyoruz” dedi. Partililerini MİTSO yöneticilerine tanıtan Mehmet Çayırlı, partilerinin çalışmalarını da kısaca anlattı.

İYİ Partililere ziyaretleri için teşekkür eden MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, yeni dönemde MİTSO’nun hedeflerinden de söz ederek, “En kısa sürede Milas OSB’yi bitirip hak sahiplerine arsalarını teslim edeceğiz. Hemen ardından da OSB arazisinin genişletilmesi için girişimde bulunacağız. Çok önem verdiğimiz ikinci konu ise TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun verdiği söz üzerine Milas’a bir okul binası yaptıracağız. Milas’a en az iki fakülte daha açılarak üniversiteye dönüşmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X