Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Eğitimciler, Şampiyonluk için sahaya çıkıyorlar

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Eğitimciler, Şampiyonluk için sahaya çıkıyorlar
Bu içerik 602 kez okundu.

Türk Eğitim Sen Milas Temsilciliği tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan ve bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Eğitimciler arası voleybol turnuvasının tamamlanan grup karşılaşmaları sonrasında Eğitimciler Voleybol Takımları son kez Milas Spor Salonunda sahaya çıkacaklar.

18 Voleybol takımının 4 grupta 9 Nisan tarihinde başladıkları Voleybol Turnuvasında geçtiğimiz günler içerisinde biten grup maçları sonrasında gruplarında ilk iki sırayı alan 8 takım çeyrek finalde mücadele ederek finalist olma yolunda ter döktüler.

Kadın ve erkek sporcuların karma olarak yer aldıkları voleybol turnuvasında çeyrek final maçları 17 - 18 Nisan tarihlerinde oynandı.

Türk Eğitim Sen Milas Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyeleri Muzaffer Kafalı, Ali Uyanık, Suat Aydın, Aysu Akyol, Sibel Kavcar, Mustafa Saçtı, Uğur Elüstü, Muharrem Şanlıdağ, Salih Serin, İsmail Hakkı Sütçü, Sinan Erten Özkan, İlhami Durum, Murat Ulusoy ve Kenan Nacakoğlu’nun da izledikleri turnuva maçları, oldukça heyecanlı ve keyifli geçiyor.

 

Çeyrek Final Takımları

A grubunda 1. Sınav - Kız Meslek Voleybol Takımı ve 2. Anadolu Lisesi; B grubunda 1. Selimiye Ortaokulu ve 2. Güllük Ortaokulu, C grubunda 1. Özge Koleji ve 2. Ortaköy Ortaokulu, D grubunda ise 1. Ticaret Lisesi ve 2. Sakarya Ortaokulu çeyrek final maçlarına çıktılar.

 

Grup Maçları sonuçları

Ticaret Lisesi: 2 - Gümüşlük Ortaokulu: 1

EML Sarı: 1 - Sakarya İlk ve Ortaokulu: 2

Ortaköy Ortaokulu: 2 - İmam Hatip Ortaokulu: 0

Özge Koleji: 2 - Final Lisesi: 0

Güllük Ortaokulu: 2 - 23 Nisan Ortaokulu: 1

Selimiye Ortaokulu: 2 - Cumhuriyet Ortaokulu: 1

Timuçin Biliktan Lisesi: 0 – Sınav / Kız Meslek Lisesi: 2

Milas Anadolu Lisesi: 2 - EML Turkuaz: 0

Sakarya Ortaokulu: 2 - Gümüşlük Ortaokulu: 0

Ortaköy Orta İlkokulu: 2 - Özge Koleji: 0

EML Sarı: 1 - Kafaca İlk Ortaokulu: 2

İlçe MEM: 0 - Selimiye İlk ve Ortaokulu: 2

İmam Hatip Ortaokulu ve Lise: 2 - Final Temel Lisesi:  0

23 Nisan İlk ve Ortaokulu: 0 - Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu: 2

Ticaret Lisesi: 2 ve Sakarya İlk ve Ortaokulu: 1

Kafaca İlk ve Ortaokulu: 0 - Gümüşlük Ortaokulu: 2

 

Çeyrek Final maçları

Sınav / Kız Meslek Lisesi: 3 - Ortaköy İlk ve Ortaokulu: 0

Ticaret Lisesi: 3 - Güllük İlk ve Ortaokulu: 0

Selimiye İlk ve Ortaokulu: 0 - Sakarya İlk ve Ortaokulu: 3

Özge Koleji: 1 - Anadolu Lisesi: 3

 

Şampiyonluk maçları

Yarı finalde oynama hakkını kazanan Sınav / Kız Meslek Lisesi, Ticaret Lisesi, Sakarya İlk ve Ortaokulu ile Anadolu Lisesi Voleybol Takımları, dün oynadıkları maçlar sonrasında bugün son kez sahaya çıkacaklar. Turnuvanın hakemliklerini Nurullah Sarı, Eşref Mete, Ali Mat ve Mustafa Arıkan yapıyorlar.

 

Final Müsabakaları Programı

20 Nisan Cuma

Saat 19.00 Turnuva Üçüncülük karşılaşması

Saat 20.00 Turnuva Şampiyonluk karşılaşması

Saat 21.00 Turnuva Ödül Töreni.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X