Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO yeni yönetimini kutlayıp destek istediler

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

MİTSO yeni yönetimini kutlayıp destek istediler
Bu içerik 363 kez okundu.

Menteş Mahallemizdeki Remzi Ozan / Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Okulu yöneticileri ile okulda öğrenim görmekte olan iki özel eğitim öğrencisi, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek kendi yetiştirdikleri bir menekşeyi armağan edip okullarına davet ettiler.

Menteş Remzi Ozan / Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Okulu Müdürü Muhammet Mercan, Müdür Yardımcısı Serap Akar, Özel Eğitim Öğretmeni Haydar Karaköse ve okulda öğrenim görmekte olan iki özel eğitim öğrencisi Kısmet Çelik ve Mehmet Özmen ile Menteş Mahalle Muhtarı Bayram Arıcı; Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ettiler. MİTSO’nun “özel konukları” Kısmet Çelik ve Mehmet Özmen; Reşit Özer’e kendi yetiştirdikleri bir menekşeyi armağan ederek okullarına davet ettiler.

Okul Müdürü Muhammet Mercan, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i seçim başarısı nedeniyle kutlayıp yeni dönemde de başarılar diledi. Özel eğitim okullarında 20 öğretmen arkadaşıyla çalışmakta olduklarını belirten Mercan, “Okulumuzda özel eğitim almakta olan 51 öğrencimiz var. Kendilerini topluma kazandırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

Okullarının bazı eksiklerinin olduğunu belirten Mercan, bunların giderilmesi için MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’den destek istedi.

MİTSO Yönetim Kurul Başkanı Reşit Özer de, özel eğitim öğrencilerine MİTSO yönetimi olarak her zaman ilgiyle yaklaştıklarını ve ellerinden gelen desteği verdiklerini belirterek, “Menteş Remzi Ozan / Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Okulu’na da elimizden gelen desteği vermek isteriz” dedi ve en kısa sürede okulu ziyaret edeceğini ve okul öğrencileri için bir gezi düzenleyebileceklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X