Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Ören Türkevleri’nde çevre temizliği yapıldı

Adem KANKAYNAR -

Ören Türkevleri’nde çevre temizliği yapıldı
Bu içerik 405 kez okundu.

 

Geçtiğimiz haftalarda ilçemizde Cumhuriyet Halk Partisi tarafından düzenlenen parti içi eğitimde, eğitim projesi olan “Sağlıklı Bir Gelecek İçin Temiz Bir Çevre” konusunda Cumhuriyet Halk Partili gençler, Ören Türkevleri’nde çevre temizliği yaptılar.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Ören Türkevleri Mahallesinde başlatılan çalışmaya; Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Suat Özcan, İl Gençlik Kolları Başkanı Bekir Perçin, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur, İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, yönetim kurulu üyeleri, partililer ve mahalle sakinleri katıldılar.

Belediye tarafından şapka, eldiven ve çöp torbaları dağıtılan vatandaşlar, sahilde topladıkları çöpleri belediye ekiplerine teslim ettiler. Temizliğe her yaştan katılan yurttaşlarımız, temizlik sırasında sahilden çıkan atıklar karşısında şaşkınlıklarını ifade ettiler.

Projeyle amaçlananın, temiz bir çevre yaratmanın yanında çevre bilincinin sürekli hale getirilmesi olduğunu dile getiren partili yurttaşlar, yazın denize girilen ve piknik yapılan yaklaşık 2 kilometrelik sahil şeridini temizlediler. Daha sonra projenin amacını anlatmak için Milas CHP İlçe Başkanı Suat Özcan’ın da katılımıyla mahalleliyle buluşan partililer, mahalle sakinlerine proje hakkında bilgi verip “Temiz Bir Çevre”nin önemini anlattılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa kemal ENGİNSU     2018-04-27 TEMİZLEMİŞLER İNŞALLAH BİR DAHA PİSLİK ATMAZLAR PİSLİKLER NE ZAMAN İNSAN OLACAĞIZ DA ÇEVREYİ TEMİZ TUTACAĞIZ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X