Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

BELEDİYE MECLİSİ’NDEN BİR İSTİFA DAHA…

Adem KANKAYNAR -

BELEDİYE MECLİSİ’NDEN BİR İSTİFA DAHA…
Bu içerik 1211 kez okundu.

 

Geçtiğimiz hafta belediye meclis üyeliğinden istifa eden Mehmet İnpınar’ın ardından, yine AK Parti’den Milas Belediye Meclis Üyesi seçilen ve eski AK Parti Milas İlçe Başkanı Levent Akyer de, görevinden istifa ederek, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde Muğla’dan milletvekili aday adayı olacağını açıkladı.

İstifa dilekçesini bizzat Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a veren AK Partili Milas Belediye Meclis Üyesi ve eski AK Parti Milas İlçe Başkanı Levent Akyer, 24 Haziran seçimlerinde aday adayı olduğunu resmen açıklayan ilk isim oldu.
İstifa dilekçesini Başkan Tokat’a sunan Akyer; “3 yıllık bir süreçte uyumlu bir şekilde aynı mecliste görev yaptık. Bu anlamda sizlere ve tüm meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugüne kadar ilçe başkanı ve belediye meclis üyesi olarak ilçeme ve halkıma hizmet etmeye çalıştım. Şimdi yeni bir alanda aynı hizmet anlayışıyla hizmet edebilmek için mevcut görevimden ayrılıyorum. Önce Yüce Rabbim, sonra da bütün Muğlalı hemşehrilerimizin teveccüh göstermesi halinde, elbette parti genel merkezimiz de bu göreve layık görürse yine ilçemize, ilimize ve ülkemize hizmet etmeye çalışacağım” dedi ve başkan Tokat’a dilekçeyi teslim eti.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise mecliste birlikte çalışmaktan, ilçemiz ve halkımız adına yararlı işleri birlikte yapmaktan son derece mutlu olduğunu belirterek; “Ben de ilçe halkım adına katkılarınızdan dolayı size teşekkür ediyorum. Umarım her şey gönlünüzdeki gibi olur. Size, çıkmış olduğunuz bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X