Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Op. Dr. Zafer Alkaya,AKP’den Muğla Milletvekili Aday Adayı

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Op. Dr. Zafer Alkaya,AKP’den Muğla Milletvekili Aday Adayı
Bu içerik 1190 kez okundu.

2003 yılından itibaren 9 yıl Milas Devlet Hastanesi’nde görev yapan, daha sonra Aydın Devlet Hastanesi ve en son Bornova Devlet Hastanesi Başhekimi olan Op. Dr. H. Zafer Alkaya, AKP’den Muğla milletvekili aday adayı olmak için, 26 Nisan tarihi itibariyle başhekimlik görevinden istifa etti ve personeliyle vedalaştı.

Aslen Milas Çomakdağlı olan Alkaya, veda konuşmasında, memuriyet hayatı boyunca gerek hekim gerek yönetici olarak çalıştığı sürelerde insan odaklı çalıştığını, özellikle yöneticilik süresince adil yönetim hedefiyle hasta memnuniyeti kadar çalışan memnuniyetini de önemsediğini, mutlu hizmetin mutlu çalışanla sağlanabileceği gerçeğiyle çalışanların yöneticisi değil hadimi bilinciyle her türlü sorunların üzerine ivedilikle gittiğini belirtti.

Yöneticilik kadar siyasetin de ülkemiz için, insanımız için  hizmet sunum sahası olduğunu söyleyen Aklaya;  sahadan, dostlarından böyle talep geldiği için istifa etme kararı aldığını söyledi. Dr. Alkaya bundan sonra enerjisini, tecrübesini yöneticilikte olduğu gibi 7/24 çalışarak yeni projelerle Muğla’yı mevcut konumundan daha ileri taşımayı hedeflediğini sözlerine ekledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X