Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Sibel Metin milletvekili aday adayı …

Adem KANKAYNAR -

Sibel Metin milletvekili aday adayı …
Bu içerik 988 kez okundu.

İYİ Parti Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sibel Metin, 24 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçimlerinde, Muğla milletvekilliği için ilçe yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti.Sibel Metin’den boşalan üyeliğe ise Çağrı Purma geldi.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan milletvekili genel seçimleri ve cumhurbaşkanlığı seçimi için adaylar, Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanan takvim doğrultusunda adaylıklarını kamuoyuna açıklamaya başladılar.

Hemen her siyasi partide baş döndürücü bir hızla yaşanan gelişmeler, seçim takviminin kısa süreli olmasına bağlanırken, aday adayları ve parti teşkilatlarını yoğun bir çalışma temposu sardı.

İlçemizde de ardı ardına yapılan aday adaylığı açıklamalarına bir yenisi daha eklendi.Henüz ülkemizde yeni kurulmuş bir siyasi parti olmasına rağmen kısa zamanda kamuoyunda en çok konuşulan partilerden biri olmayı başaran İYİ parti, seçimlerde iddialı olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

Toplumdaki bu karşılığı boşa çıkarmayacaklarını belirten İYİ Parti Milas eski Yönetim Kurulu Üyesi Sibel Metin; “Bu düşüncelerle aday adayı olarak ilçemize-ilimize ve ülkemize hizmet etmek için bir yola çıktım. Çizgimiz, misyonumuz, vizyonumuz belli… Partimizin kuruluş felsefesinden taviz vermeksizin, aydınlık bir Türkiye için İYİ parti mensupları olarak hepimiz ant içmiş; ülkemizin ve milletimizin geleceğini kendi geleceğimizin önünde tutarak, bu yolda hedefe ulaşmaya kararlı kadrolarız.Milletimizin bizlerden beklentilerini biliyor, bu beklentiyi boşa çıkarmayacağımızı parti programlarımızla ortaya koyacağımızı söylüyoruz.Bize güvenenler asla yanılmayacaklar.Hangi siyasi düşünceden olursa olsun, bu ülkenin ve Büyük Türk Milletinin ortak değerlerine sahip çıkan bütün Muğlalı hemşehrilerimin bu yolda desteğini istiyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X