Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Levent Akyer, resmî başvurusunu yaptı

Adem KANKAYNAR -

Levent Akyer, resmî başvurusunu yaptı
Bu içerik 651 kez okundu.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan milletvekili genel seçimleri ve cumhurbaşkanlığı seçimi için Milas Belediye Meclis Üyeliğinden istifa ederek Muğla Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Levent Akyer, resmi başvurusunu AK Parti Muğla İl Başkanlığı’na yaptı.

İki dönem ilçe yönetim kurulu üyeliği ve ilçe başkan yardımcılığı görevinin ardından 2014 yılında olağan genel kurul ile AK Parti Milas İlçe Başkanlığı’na ve ardından da Milas Belediye Meclis üyeliğine seçilen Levent Akyer, erken seçim kararının ardından belediye meclis üyeliğinden istifa ederek, 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekili genel seçimlerine Muğla’dan aday adayı olduğunu açıklamıştı.

2009 yılından bu yana aktif siyasetin içinde yer alan Akyer; “Bugüne kadar ilçe yönetim kurulu üyeliği, ilçe başkanlığı ve belediye meclis üyeliği görevlerinde bulundum. Partimizin kurucusu, genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşlığı yapma onuruna ve şerefine nail oldum. Genel Başkanımızın her fırsatta dile getirdiği gibi Türkiye’nin 2023 hedefine yürüyen kadro içerisinde yer almak, bu onurlu ve kutsal yürüyüşte görev almak için aday adaylığımı açıkladım. Bu kararı verirken elbette önce ailemin, yakın çevremin ve uzun yıllar birlikte siyaset yaptığım dava arkadaşlarımın görüşlerini ve desteğini aldım.Bu kutsal yolda yalnız yürümeyeceğimin sözünü aldım.Bundan sonrası, önce Yüce Rabbim’in, sonra da genel merkezimin ve Muğlalı hemşehrilerimin takdiridir.Her türlü sonuca hazırlıklıyım. Partim bana hangi görevi layık görürse hiç düşünmeden görevi kabul eder, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bir nefer gibi çalışırım. Siyaseten aldığım terbiye, büyüklerimden öğrendiğim budur. İlçemizin hatta tüm ilimizin sorunlarını en ince ayrıntısına kadar biliyor, çözümü için de neler yapabileceğimi biliyorum. Çok ciddi projelerle Muğlalı hemşehrilerimin karşısına çıkacak, onların da bu projelere desteğini isteyeceğim” diyerek, başvuru belgesini AK Parti Muğla İl Başkanlığı’na sundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X