Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Zamazingo” 2 - 3 - 4 Mayıs’ta sahnelenecek!

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

“Zamazingo” 2 - 3 - 4 Mayıs’ta sahnelenecek!
Bu içerik 621 kez okundu.

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MİŞTİ) 2 Mayıs’ta tiyatroseverlerle buluşuyor.

Aralık ayı içerisinde düzenlenen kokteyl ile 28’inci kuruluş yılını kutlayan ve yeniden yapılandırılan Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu 2 - 3 - 4 Mayıs tarihlerinde Aziz Nesin tarafından yazılan “Zamazingo” adlı oyunla tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor.

Yönetmenliğini Necati Eser’in yaptığı oyunda Mustafa Ali Demirci, Hüseyin Yorulmaz, Nihal Alparslan, Hatice Aydoğdu, Ali İhsan Yavaş, Zafer Gezer ve Cemal Uysal rol alacaklar.

Oyunun müzikleri Yunus Altun tarafından yapılırken, Kareografide Müzeyyen Mete, Ses Işık masasında  Mehmet Kaya, vokallerde ise Hanife Turhan ve Emre Sözen görev yapacak.

Aziz Nesin’in öykü, köşe yazıları ve şiirlerinden oyunlaştırılan “Zamazingo”, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomi politik ve sosyal ‘durum’a mizahi bir dille yaklaşıyor.

Oyun 2 - 3 - 4 Mayıs tarihlerinde Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunda saat 21’de başlayacak ve ücretsiz olarak sahnelenecek.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, keyifli bir akşam geçirmek ve düşünmek isteyen tüm tiyatroseverleri MİŞTİ tarafından sahnelenecek “Zamazingo” adlı oyuna davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X