Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Hukuka olan inancımız zedelenmemeli!”

Adem KANKAYNAR -

“Hukuka olan inancımız zedelenmemeli!”
Bu içerik 712 kez okundu.

Ülke gündemini bir anda değiştiren 24 Haziran Milletvekili Genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri, siyasi partilerde de büyük bir hareketliği beraberinde getirdi.Siyasi partiler bir yandan ziyaret trafiğini sürdürürken, bir yandan da seçim hazırlıklarına başladı.

İlçemizdeki tüm siyasilerde olduğu gibi İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı da bu hareketliliğin yaşandığı partilerden biri… Bir yandan yönetim kurulu tarafından ilçemizdeki kurum-kuruluş, Oda ve dernekler ile STK’lara yönelik başlatılan ziyaret trafiği sürdürülürken, diğer yandan da parti yöneticilerine ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor.

İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı son olarak Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Bakanı Mustafa Sezgin’i ziyaret ettiler. Oda Başkanı Sezgin ile bir saati aşkın bir süre görüşen İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve yönetim kurulu üyeleri, çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundular ve Oda Başkanından da üyelerine dönük sorunlar, talep ve istekleri dinlediler.

 

Muğla Barosu Milas Temsilciliğinden ‘hayırlı olsun’ ziyareti…

Muğla Barosu Milas Temsilcisi Av. Fatma Nur Selam ve arkadaşları tarafından İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatına ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirildi. Ziyaret için teşekkür eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, Türkiye’nin çok önemli günlerden geçtiğini, içeride ve dışarıda ülkenin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışanların olduğunu belirterek; “Bu süreçte hepimiz, siyasi kaygıları, beklentileri bir kenara bırakmalı, ülkemizin ve milletimizin çıkarlarını en önde tutmalıyız. Elbette bizler siyasileriz ve halkımıza inandığımız doğruları anlatmak durumundayız.Bunu yaparken mutlaka yönetenleri eleştireceğiz ancak bunu, karalayarak, çamur atarak, iftirada bulunarak yapmamalıyız.Sadece ve sadece milletimize doğruları anlatmalıyız.Kaldı ki İYİ Parti olarak başta genel başkanımız ve tüm teşkilat mensupları bu çizgide siyaset yapmaya gayret ediyoruz” dedi.

 

“Hukuka olan inancımız zedelenmemeli”

Bir ülkede hukuka olan güven duygusu zedelenmişse, o ülkede huzurun, güvenin kalmayacağına vurgu yapan Çayırlı; “Bu nedenle adaleti tesis etmekle yükümlü olan sizler başta olmak üzere, hâkim ve savcılarımız, kolluk kuvvetlerimiz bu konuda azami dikkat göstermelidirler. Eğer hukuk, toplumsal barışı bozacak bir noktaya gelirse, herkes kendi adaletini kendi tesis etmeye çalışır ki, bu son derece tehlikeli ve sakınca doğuran bir noktaya ulaşır” diyerek, adaleti tesis etmekle yükümlü olan bütün görevlilere başarılar diledi.

Muğla Barosu Milas Temsilcisi Av. Fatma Nur Selam da, Çayırlı’nın dile getirdiklerine son derece haklı olduğunu belirterek, İYİ Parti teşkilatına çalışmalarında ve 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde başarılar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X