Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Kutluyor ve başarılar diliyorlar …

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Kutluyor ve başarılar diliyorlar …
Bu içerik 466 kez okundu.

Milas Muhtarlar Derneği yöneticileri ve Milas Belediyesi eski Başkanlarından Ali Doğan Serçek, yeni MİTSO yönetimini ziyaret edip kutladılar ve başarı dileklerini dile getirdiler.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgilere göre, ziyaretlerin ayrıntıları şöyle …

 

Milas Muhtarlar Derneği’nin ziyareti

Milas Muhtarlar Derneği, Oda seçimlerinin tamamlanmasının ardından MİTSO Yönetimini ziyaret etti. Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban ile birlikte Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Talat Erol, Ahmetçavuş - Hayıtlı Mahalleleri Muhtarı Ayhan Demirçivi, Hocabedrettin - Hisarbaşı Mahalleleri Muhtarı Mehmet Vasfi Selçuk, Bozalan Mahallesi Muhtarı Münür Erdoğan, Yakaköy Muhtarı İhsan Yılmaz; MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ve o sırada odada bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yiğit, Hasan Tiryakioğlu ve Hüseyin Aykal’ı kutlayıp başarılar dilediler.

Dernek Başkanı Mehmet Çoban, Milas muhtarları olarak MİTSO’ya yeni dönemde de başarılar dilediklerini belirterek, “Siz Milas’a çok önemli hizmetler yaptınız. Milas için çok güzel hizmetler yaptınız. Yeni dönemde de yine çok güzel hizmetler yapacağınıza inanıyor ve size başarılar diliyoruz” dedi.

Ahmetçavuş-Hayıtlı Mahallesi Muhtarı Ayhan Demirçivi de “Siz Milas’ın ufkunu açtınız. Milas ile ilgili ne varsa hepsinde siz varsınız, MİTSO var. Milas’a, diğer Odalara, bizlere öncülük yapıyorsunuz. Milas’ta olması gerekenler için Milaslıları, bizleri harekete geçiriyorsunuz. Size teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Muhtarların ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, güzel dilekleri için muhtarlara teşekkür ederek, “Biz bu seçimlerde ‘ben değil, biz’ diyerek yola çıktık. Bundan sonra da yine her zaman ‘biz’ olarak, ‘biz’ diyerek yolumuza devam edeceğiz. Amacımız Milas’a hizmet, Odamıza hizmet. Bizler birer Milas sevdalısıyız. Milas’a nasıl olur da daha fazla hizmet edebiliriz, diye koşuşturup duruyoruz. Siz değerli muhtarlarımızla, diğer kardeş Odalarımızla bundan sonra da yola devam edeceğiz. Hep birlikte Milas için güzel işler başaracağız. Milas’ı bir fuarlar şehri yapmak için çalışacağız. Milas’ı aynı zamanda bir üniversite şehri yapmak için uğraşacağız. OSB’yi tamamlayacağız, daha da genişletmek için girişimlerde bulunacağız. Tüm bunları sizlerle, Milaslılarla birlikte yapacağız” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, daha sonra muhtarları 9 Mayıs’ta İzmir’de açılacak Olivtech Fuarı’na davet ederek, “Odamızdan o gün iki otobüs kaldıracağız. Sizleri de bekliyoruz. Orada MİTSO olarak stant açacağız ve standımızda yine Milas’ın coğrafi işaretli zeytinyağını, zeytinini tanıtacağız” dedi.

 

Ali Doğan Serçek MİTSO’da …

Milas Belediyesi eski başkanlarından Ali Doğan Serçek de, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e kutlama ziyaretinde bulundu. Seçimlerin ardından yeniden MİTSO’nun yönetim kurulu başkanlığına seçilen Reşit Özer’i kutlayan Serçek, MİTSO yönetimine yeni dönemde başarılar diledi.

Ziyaret sırasında Ali Doğan Serçek’in OSB’nin durumu hakkında yönelttiği soruları yanıtlayan Özer, OSB’nin altyapısının bitme aşamasına geldiğini belirterek, “OSB’nin altyapı yapım işleri, ihale koşullarına göre 30 Kasım’da bitecek ve arsaları hak sahiplerine teslim edeceğiz. Ardından OSB arazisinin genişletilmesi çalışmalarını şimdiden başlatacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X