Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘23 Nisan Mini Voleybol Şenliği’

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘23 Nisan Mini Voleybol Şenliği’
Bu içerik 507 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde 28 Nisan Cumartesi günü düzenlenen 23 Nisan Mini Voleybol Şenliği müsabakaları oldukça keyifli ve eğlenceli geçti.

Turnuvaya Muğla Büyükşehir, Milas Belediyesi, Fethiyespor, Armutalan, Bodrum İhtisasspor, Dalaman ve Milas Özge Koleji Mini Voleybol Takımları katıldılar.

28 Nisan Cumartesi günü başlayan voleybol maçları sonrasında kız ve erkeklerde dereceye giren takımlara ödülleri verildi.

Turnuvada Kızlar Kategorisinde Dalaman Belediyespor Birinci, Muğla Büyük Şehir Belediyespor İkinci ve Armutalan Belediyespor da Üçüncü oldular.

Erkekler Kategorisinde ise Fethiyespor A Takımı Birinci, Fethiyespor B Takımı İkinci ve Milas Belediyespor da Üçüncü oldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde düzenlenen Mini Voleybol Turnuvasında dereceye giren takımların ödüllerini Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Şube Müdürü İbrahim Cumhur Sirkeci verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X