Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Özel Öğrenciler Başkan Tokat’ı ziyaret etti

ÖNDER Haber /Adem KANKAYNAR -

Özel Öğrenciler Başkan Tokat’ı ziyaret etti
Bu içerik 450 kez okundu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı Müdür ve Öğretmenleri ile birlikte ziyaret eden özel öğrenciler, kendi yaptıkları saksı ve çiçeği Başkan Tokat’a hediye ettiler.

Özel öğrenciler ziyarette Başkan Tokat’tan okullarına halı saha yapılmasını istediler.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, okullarının Menteş mahallesinde olduğunu belirten Okul Müdürü Muhammet Mercan, “5 yıllık bir okuluz. İlk mezunlarımızı geçtiğimiz yıl verdik. Şu an için okulumuzda 50 öğrencimiz, 20 öğretmenimiz ve 10 da yardımcı personelimiz mevcut. Eğitimlerimizde spor çok önemli yer tutuyor. Geçtiğimiz günlerde öğrencilerimiz Muğla’yı temsilen Karaman’da düzenlenen masa tenisi turnuvasına katıldılar. Futbola da meraklı öğrencilerimiz var. Şu an öğrencilerimiz beton zemin üzerinde futbol oynuyorlar, bu da kendileri açısından tehlike arz ediyor. Okulumuzda halı saha yapmaya müsait alan bulunuyor. Sizden ricamız bir saha yapılması” dedi.

Mercan ayrıca Başkan Tokat’ı, 15 Mayıs tarihinde Pomelon Alışveriş Merkezi’nde özel öğrencilerin açacağı resim sergisine de davet etti.

Eğitim ve öğretim kurumlarına her anlamda destek verdiklerini belirten Başkan Tokat ise, “Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz, okulunuzda gerekli incelemeleri yapıp bir maliyet çıkartacaklar. Bunun sonucunda gerekli çalışmaları başlatacağız” dedi.

Ziyaret, günün anısına toplu fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X