Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO’ya kutlama ziyaretleri sürüyor

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

MİTSO’ya kutlama ziyaretleri sürüyor
Bu içerik 487 kez okundu.

Oda seçimlerinin ardından Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine kutlama ziyaretleri sürüyor. Bu ziyaretler kapsamında, Türkiye Ekonomi Bankası’nın Milas Şubesi Müdürü Özgecan Karpuzcu ve bankanın Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Okan Yalçın, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek Oda seçimlerinden başarıyla çıkması nedeniyle kutladılar ve yeni dönemde başarılar dilediler.

MİTSO’nun bugüne dek sürdürdüğü çalışmalarla örnek bir Oda olduğunu belirten Karpuzcu, “Yeni dönemde de sizle ve arkadaşlarınıza başarılar diliyoruz. Bankamız her zaman Odanız üyelerine en iyi bankacılık hizmetlerini sunmak için hazırdır” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Karpuzcu ve Yalçın’a ziyaretleri ve kutlama dilekleri için teşekkür ederek, “Biz MİTSO olarak sizden, bir köşesinde bankanızın, bir köşesinde MİTSO’nun logosu olan Odamız üyelerine özel bir kredi kartı istiyoruz. Böyle bir çalışmanız olursa memnun oluruz” dedi ve TEB yöneticilerini İzmir’de 9 Mayıs’ta düzenlenecek Olivtech fuarında açılacak MİTSO standında düzenlenecek açılış kokteyline davet ederek, TEB Milas şubesinde MİTSO üyelerine gösterilen ilgi nedeniyle Şube Müdürü Özgecan Karpuzcu’ya teşekkür etti.

Özgecan Karpuzcu da MİTSO’nun, üyeleri için özel kredi kartı talebini banka yetkililerine ileteceğini belirterek, “Şirketler adına olmasa da bireysel başvuruları halinde Oda üyelerine özel kredi kartı verebiliriz. Bunun çalışmasını başlatacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X