Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Sevgili Anneler, gününüz kutlu olsun!

ÖNDER Haber - Adem KANKAYNAR -

Sevgili Anneler, gününüz kutlu olsun!
Bu içerik 617 kez okundu.

Yarın Anneler Günü... Tüm anneler ve anne adaylarının günlerini kutluyor ve gazetemize ulaşan mesajları yayınlıyoruz …

 

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün

Mayıs aylarının ikinci pazarını Anneler Günü olarak kutluyoruz. Bu özel günlerde annelerimize ayrı bir önem veriyor, onları bu özel günde mutlu etmeye çalışıyoruz.

Yılın her günü sevgimizle annelerimizin yanında olmalıyız, çünkü Türk kadını ve annelerimizin evlatları için, bu ülke için yaptığı fedakarlıkların karşılığını hiçbir şeyle ödeyemeyiz.

Toplumsal yapının temeli aile, ailenin de ana direği kadınlardır. Sadece aile hayatında değil, sosyal hayatta, siyasette, ekonomide kadınlarımız söz sahibi olmalı, eğitimleri ve idealleri ile çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin aydınlık yüzünü her kulvarda temsil etmeli ve yetiştirdikleri evlatları ile geleceğimizi şekillendirmelidir. Dünyanın en özverili insanları, omuzlarında sadece hayatın yükünü değil, evlatlarının yükünü de çeken annelerimiz, bizler için her gün özel olmalı, onları yılın her anı mutlu etmeliyiz. Bir demet çiçek ya da hatırlanmanın onları mutlu edeceğini bilerek bu özel günde bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat

Anneler, sevgiyle ve özveriyle çocuklarımızı yaşama hazırlayan, onlara hayatı öğreten ilk öğretmenlerdir. Toplumumuzun her yönden gelişmesi, manevi değerlerimizin korunması ve yaşatılması yine en kıymetli varlıklarımız olan ‘Anneler’ tarafından sağlanmaktadır.

Varlıklarıyla güç bulduğumuz annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedir.

Başta Şehit anneleri olmak üzere, sevgiyi, vefayı, şefkati, imkânsızı başarmanın örnekleriyle hayatımızda her zaman yol gösterici ve örnek olan tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın ‘Anneler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X